Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemérmes a csaj, vagy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemérmes a csaj, vagy épp ellenkezőleg, csak egy r*b*nc? Lányok, a ti véleményetek is érdekel (?)

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal már lassan 2 hónapja, persze már ismerem 3 éve és régóta tetszek neki állítása szerint. A koronavírus miatt elég lassan haladunk, de hetente azért 2x 3x találkoztunk, ő 21 én 23 vagyok és nem tudom eldönteni, hogy melyik kategóriába tartozik a lány, egy szemérmes vagy egy könnyűvérű kiscsaj. Én nem szeretek senkit minősíteni, de a mai lányoknál nem lehet tudni, mert én könnyen elképzelem mindkettőt, utóbbit talán inkább, sajnos. Sokszor beszélgetünk a szexről, de csak mint téma, viszont az utóbbi napokban egyre inkább durcis volt és nem értettem miért, majd tegnap szóba hozta, hogy valójában miért is. Azt mondta, idézem: " Miért csak beszélünk a szexről? Neked nincsenek szükségleteid?" És mondtam neki, hogy dehogynem, hogyne lenne erre közli velem, hogy " miért csak a szám jár, miért csak emlegetem a szexet ahelyett hogy berángatnám a szobájába és megdugnám?" de ilyen hevesen, csak néztem. Merthogy sokszor - elmondása szerint - maszturbál és közben rám gondol de neki ez már nem elég, és ezt már évek óta tart amióta ismer, csak most érkeztünk el ide az ismerkedés fázishoz. Most haragszik rám és állandóan írja viberen is, hogy addig ne írjak neki amíg nem tudom eldönteni, hogy most akkor csináljuk is vagy csak beszélünk róla, mert ő így nem érzi nőnek magát csak egy kis tinilánynak akit csak "tartok" (???). És ez már napok óta tart hiába írtam neki eddig (direkt nem hoztam fel a szex témát, pedig én is nagyon akarom már, egyébként jobban mint ő de ezt neki nem mondtam meg) nem válaszolt, de ma írtam neki és szóba hoztam, hogy most akkor te csak dugni akarsz vagy valami komolyabbat is? Erre válaszolt, de azt hogy már napok óta várja hogy felhozzam és szeretne komolyabbat tőlem különben nem ismerkedne velem és mindkettőt akarja de szex nélkül nem érzi magát nőnek ezért ha találkozunk ne azzal kezdjem hogy szia hogy vagy hanem dugjam meg. Most nem mintha nem örülnék neki, mert eddig így lány nem kínálta fel magát, de azért így indítani... Nem tudom. Ti melyikre tippeltek?

2020. máj. 16. 16:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Úristen😂😂😂 cédák a lányok azért, mert több éves ismeretség, meg, 2 hónap kapcsolat után unja a “tipi-tapit”. Az ilyeneknek le kéne vágni a farkát, úgysem tudod rendesen használni. Azok a férfiak csinálják ezt, akik tudják, hogy nem tudnak teljesíteni az ágyban, ezért rettegnek a “cédáktól”, akik dugni akarnak jajaj. Remélem jól kiröhög, ha arra kerül majd a sor.
2020. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, te egy r*b*nc vagy azt már látom.
2020. máj. 16. 17:31
 23/28 anonim ***** válasza:
98%
Szóval te kekeckedsz vele, aztán összeszarod magad, ha veszi a célzást... Jézusom, ember, mekkora egy szánalmas szarkupac vagy, nézz már magadba...
2020. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező-féle töketlen, bigott, ítélkező alakok sulykolják bele a fiatal nőkbe, hogy ha beszélni mernek a szexről, pláne igénylik és élvezik azt, akkor majd ri.bancnak nézik őket.
2020. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem kekeckedek vele, miért tenném, ő teszi ezt velem egyfolytában. Mindegy ezen nem akadok ki, de nem az utolsó kategóriába tartozom, már hogy félek tőle, meg attól hogy hogy teljesítek, beismerem nem vagyok kimagaslóan jó, de rossz sem, és ezt meg is mondták nekem a korábbi csajok akikkel voltam. Pontosan ezt mondtál, "nem vagy egy rocco, de nem is adnálak oda másnak sem" ezt egy korábbi barátnőm mondta nekem, csak ha esetleg félreértenétek.
2020. máj. 16. 17:44
 26/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem a lány r.banc, hanem Te vagy prűd.


Nőknek is vannak szükségletei. Azért több férfi társunk összetenné a kezét, hogy egy csaj nem kertel, kimondja amit akar és nem kell küzdeni vele. Az, hogy le akar veled feküdni nem feltétlen jelenti, hogy egy ordas nagy ribi, csak talán érez is valamit irántad 2 hónap után...?


#jónagyfszvagy

2020. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem vágtad már gerincre? 40/F.
2020. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%

"Más mintha egy férfi akarja kiélni magát." Aztán mi a sz*rért más?

Egy szánalmas, töketlen, prűd soviniszta vagy. Vésd az eszedbe, hogy amit egy férfinek lehet, azt egy nőnek is. Ha ő k***a azért, mert kiélte magát, akkor te és akármelyik másik férfi is az, ha ezt megteszi.

Itt nem a csajjal van a gond. Te játszod az agyadat meg szórakozol vele, mint egy óvodás. Ő legalább normálisan kommunikálja a gondolatait, te meg magad sem tudod, mit akarsz. Ennyire pici a szerszám, hogy nem mered a csajt megd*gni?

2020. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!