Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 körüli férfiak! El tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak! El tudnátok képzelni komoly kapcsolatot, esetleg családalapítást huszonéves nővel?

Figyelt kérdés
Én volnék a nő, és nagyon, nagyon megkedveltem egy tőlem 15 évvel idősebb férfit. Csak komoly kapcsolatban gondolkodom, de eddig csak velem egyidős párjaim voltak. Nagyon különleges ő nekem, kívül-belül teljesen az esetem. Néha ahogy beszélünk, azért kiérezni minimális "generációs" különbséget. De úgy érzem, ő olyan ember, akivel le tudnám élni az életem. Eddig nem éreztem ilyet. Látom érzem rajta, hogy Ő is kedvel, sőt ki is mondja, mégsem igazán lép előre, pedig nem egy nyámnyila típus, és független. Megvan a kémia, és nem történik semmi... Talán a kor miatt lehet, nem vesz annyira komolyan? Nem vagyok komolytalan, megbízható vagyok, a külsőm is teljesen rendben van. Úgy érzem, nagyon boldoggá tudnám őt tenni, és olyan jó lenne, ha engedné...
2020. máj. 20. 07:42
1 2
 11/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
16%

Hát ez sokmindenen múlik. Elképzelni persze el tudom, ismerek is hasonló korkülönbségű, boldog párokat. Egy próbát megér, főleg ha hasonlóan érettek vagytok.


A problémát elsősorban az okozhatja, ha a lány még túl fiatalos a férfihoz képest és nagyon más az életvitelük. Na meg sosem árt tisztában lenni azal, hogy statisztikailag kb. 55 éves korodra meghal a szerelmed és 25 évig megtört özvegy leszel.


De drukkolok nektek, sok sikert :)

2020. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Gyereket senkivel. Komoly kapcsolatot igen.
2020. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél inkább engem boldoggá, jó? Úgyis annyi szar jött már ebben az évben, pedig még csak május van. 32F
2020. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Én nő vagyok, de válaszolok, mert van saját tapasztalatom a témában.

23 éves voltam, amikor megismertem az akkor 40 éves páromat. Szerelem volt, és én is komoly kapcsolatban gondolkodtam. Neki volt már 2 gyereke, nekem egy sem. Azt mondta, nála simán belefér még, hogy legyenek közös gyerekeink is...

3 éve voltunk együtt, amikor megszületett a fiunk. Újabb 4 év múlva a lányunk. Éltük az életünket, nem jobban, nem rosszabbul, mint mások. Arról, hogy mibe szólt bele a korkülönbség a mindennapokban, regényt tudnék írni, de nem teszem. Végül is összesen 13 évet húztunk le együtt.


Ami miatt végül én léptem ki a történetből, a gyerekek, és a közös élet ellenére, az mégis nagyban a korkülönbségnek, és az egyre nagyobb szakadéknak volt köszönhető kettőnk között. Én még mindig csak 36 voltam, ő 53. Emberileg fontos volt még mindig, de férfiként már messze nem annak láttam, mint a legelején. Eljött az a pont, amikor már nem láttam magam előtt közös jövőt, nem tudtam újabb 10 évet elképzelni ugyanígy, és amit nem láttam huszonévesen, az csőstül szakadt a nyakamba jóval később.


Elváltunk, jó kapcsolatban maradtunk, és neveljük a gyerekeket. Én pedig találtam korban hozzám illő párt. Nem bánom a 13 évet. De sok okból kifolyólag a mai fejemmel nem így választanék.

2020. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszát! Képzeljétek, lehet, hogy a kérdés kiírásával pont elkiabáltam az egészet, mikor azt írtam, nem történik semmi előrelépés. Ma történt két nagyon nagyon jó dolog :-) Már hónapok óta ismerjük egymást, és ma először átölelt, amikor találkoztunk, és amikor elköszöntünk. Tudom sokaknak talán nem olyan óriási dolognak tűnik ez, de a körülményeinkhez képest nekem nagyon is az, és hihetetlenül jól esett, váratlanul ért. A másik még nagyobb dolog, elhívott direktbe találkozni! :-) Eddig nem randiztunk, mindig "spontán" találkoztunk (ez hosszú). Alig várom!
2020. máj. 21. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!