Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatok a Tinder alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a Tinder alkalmazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Használtátok már? Mi a véleményetek róla? Mennyire lehet párt találni? Tényleg inkább egyéjszakás kalandokra használják az emberek, vagy ezt csak úgy mondják?

2020. máj. 22. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Én használtam kb 1 évig, de elpazarolt idő volt. Nőként nekem nagy csalódás. Akárhány dugópajtás összejött volna, ha ezt akartam volna, komolyabb semmi, egyszerűen a férfiakat a tinderen csak a dugás érdekli, még akkor is, ha nem ezzel nyitnak.


Pár lány mondja, hogy nekik innen van az élettársuk, vagy a férjük, hát...lehet, hogy egy szexkapcsolatból kinőtt nekik valami komoly, de nekem ez sajnos nem megy. Már kb 1 éve töröltem, nem hinném, hogy újra próbálom.

2020. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként fel kell készülni, hogy a matchek kb 10%-ból lesz randi vagy komolyabb, és hogy bármikor törölhetnek és ghostolhatnak. Lehet vele próbálkozni de élőben egyszerűbb és sikeresebb a dolog.
2020. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha én fejlesztenék egy társkereső oldalt az egészen más lenne.


Egyszerűen nevetséges hogy pont egy társkereső oldalnál mint a Tinder a legtöbben nem is arra használják. Igazából a többire is igaz.


Persze a pasikban is van nyilván sok hiba de a nők is... A legtöbbje csak dísznek van fent. Nem is akar konkrétan se randizni se talizni se beszélni se semmi.


Bevezetnék egy olyat hogy pl napi csak 1 embert lehessen jobbra húzni. Illetve ha megvan a match és a pasi ráír a nőre de a nő abszolút nem ír vissza semmit/nincs legalább egy rövid csevej sem akkor a nőnek az accját valamilyen pontrendszer alapján egyre lejjebb sorolnám. Végül a rendszer megjelenítene neki egy üzenetet hogy "Ön nem a célnak megfelelően használja az alkalmazást azért az accountja felfüggesztésre került".


Ugyan így a pasinál is lehetne hogy kapna max 1 hetet hogy írjon a nőnek. És ha ennek nem tesz eleget több alkalommal is akkor... Megint csak felfüggesztés.


A másik meg hogy minél több matche lenne valakinek annál lejjebb sorolná a rendszer. Mivel az ilyen illető megint csak chatelget az emberekkel és nem párkapcsolatot akar kialakítani.


Így az emberek kapásból az eredeti funkciója alapján használnák az egészet. Vagyis kénytelenek lennének... Megszűnnének a csak matchek számát gyűjtögető passzív komolytalan emberek.


30f

2020. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Senkinek sincs leírásban semmi. Nekem cirka ezer karakter. Nem lehet válogatni, csak mindig amit éppen ad következőnek, arról lehet dönteni h jobbra vagy balra. Szégyen az egész. A program is és az emberek is.
2020. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Sokáig voltam felhasználó.

1-2 komolyabb egyéniséggel tudtam találkozni.

Azt sajnálom,hogy volt egy nagyon kedves lány,aki eléggé szimpatizált velem kölcsönösen.

Nem az a tipikus pár szavas beszélgetések,meg ilyesmik.

Komolyan lehetett vele beszélgetni....erre a Tinder keresztbevágja,és letiltja a profilokat...

2020. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem Tinder-t valójában a külsőségek és a hátszó szándékok rontják el...


- Nők 60%-a model benyomású, mint ha nők top10%-a töltené ki a tindert.

- Nincs semmi leírás úgy igazán, ha van is esetek legtöbbje csak pár szavas, vagy letudja attal, hogy "500 szóban nem lehet kifejteni". Nem is törekszik rá, hogy kitöltse azt az 500 szót.

- 20-30 matchből 4-5 ír vissza, és abból 1 értelmes. (ez 1-2 hónap intervalluma)

- Legtöbb írásomra, csak pár szavas válasz jön, ami eléggé lelombozó...

- Rendszeresen az van, hogy "most nem érek rá", mikor randit szerveznék


Nekem eddig 3év alatt egy 3-4 hónapos rövidke kapcsolat jött össze, amit én alapjáraton hosszúra és komolyra szerettem volna.

Én már úgy vagyok a tinderrel, hogy külső és leírástól függetlenül jobbra tolok mindenkit. Hát ha, összeakadok valakivel. :D


Ilyen téren az Elittárs jobb. Bár ott is jellemző, hogy 80 ráírásra durváb 2-3%-ával lehet beszélgetni értelmesen. De ott legalább egy nagy tesztet kell kitölteni.

Onnan is volt 1-2 randi. :)

2020. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Belter válasza:
47%
Nagyjabol mar mindenki leirta a lenyeget. Bekepzelt magukat minimum szupermodellnek kepzelo holgyek akik csak akkor huznak jobbra ha te is szupermodell testu vagy(amit persze mutogatsz is) vagy ha eleg sok foton feszengsz a premium nemet autocsodad elott. De a legjobb az ha a fent emlitett 2 dolog otvozodik. Es ezek a holgyek elmeletileg komoly kapcsolatot akarnak. Hanyinger az oldal. Meg szerencse hogy az eletben tobb sikerem van mert ha a Tinderbol indulnek ki mar ongyilkos lettem volna.
2021. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

általában 4-5 randdiig jutok és ott vége, legtöbbször az én kezdeményezésemre

23N

2021. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!