Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csináltam egy kísérletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy kísérletet Tinderen. Tényleg csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Kiraktam egy interneten talált lányok kedvence pasi képeit tinderre. Na nehogy azt higyjétek, hogy valami kigyúrt alakot BMW slusszkulcsal a kezében!

Egy teljesen átlagos alkatú, viszont kifejezetten jóképű fazon képeit, a mai divatnak megfelelően belőtt séróval. Ruházata sportosan elegáns, az összkép intelligenciát sugároz, látszik, hogy van szociális élete. Mindemellett van egy enyhe rosszfiús kisugárzása is. Szóval egy fullos pasi.

A képek alatt meghagytam a régi, viccesnek szánt, de ironikusan nőgyűlölő bemutatkozó szövegemet. Leírtam a testmagasságot (190 cm) és megadtam egy jó presztízsű foglalkozást.

És az eredmény (na erre varrjatok gombot):

Két óra alatt 70-nél több lájk. Elkezdtem huzigálni, sorra jöttek ki a matchek. 25 matchnél eluntam. A következő egy órában 4 lány írt rám magától, pozitívan reagálva a nőgyűlölő szövegre! Aztán töröltem a tindert a telefonomról.


Ez most komoly? Tinderen tényleg csak és kizárólag a kép számít? És ennek bedől minden nő?



2020. máj. 23. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A Tinderen az emberek 80%-a felszínes, nemis értem, hogy erre miért csak most jöttél rá. Ne neten ismerkedj.
2020. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

Mi volt az a szöveg, amit kiírtál? Engem érdekelne.


Ja és én csak az "átlagpasikat" szoktam jobbra húzni. Aki feltűnően jól néz ki, az vagy kamu profil, vagy csak szexkapcsolatot akar, vagy annyira beképzelt, hogy magával se szívesen áll szóba (tisztelet a kivételnek persze, de nem ezt tapasztaltam eddig).

2020. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Listaszerűen leírtam az "ideálom", a tinderen fellelhető legsztereotipikusabb és legundorítóbb női leírások felhasználásával (pl. travel addict az tuti volt a listán)
2020. máj. 23. 22:46
 14/22 A kérdező kommentje:
A kép amit kiraktam, nem volt hivalkodó, átlag pasinak tűnt, mégis jól nézett ki. Éreztem, hogy a csirkék be fogják zabálni.
2020. máj. 23. 22:49
 15/22 anonim ***** válasza:
Aha, ironikus volt a nőgyŰlölet, mi?
2020. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Na de milyen csajok írtak? Olyan fullos csak, akik külsőre azok, vagy olyanok, akikben van spiritusz?

Amúgy Tinderen nekem nőként kb összesen 7 matchem volt pár hónap alatt, de eleve a kocsival, napszemuvegben, félmeztelenül pózolo, túlságosan kigyurt, leírás nélküli pasik mentek balra. Azok is , akiken látszott, hogy nagyon el vanna k szállva maguktól. Szóval mondhatjuk, hogy átlagos pasikat húztam jobbra, kb 60-70et, abból 7 lett match, 5-tel beszélgetés, amit nekem kellett kezdemenyezni. 2 randi lett végül, mert a többi szó nélkül eltűnt az előre egyeztetett randi napján. Hát ennyit arról, h9gy az átlagos lányoknak is zaporoznak a matchak és az udvarlok...

2020. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nálatok az óvodában nem a szép arcú, hosszú hajú kislányokat vitték barátkozni a fiúk? Na ez a tendencia folytatódik életünk végégig, kivéve ha már befolyásos és gazdag a másik mert akkor mindegy a külseje.
2020. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Azt hiszem inkább átlagosabbak írtak, de nem emlékszem.

A tinder rendszere egyébként torzít. Van egy belső pontszám, ami a népszerűségeddel arányos. Amikor a megjelenéseket (hogy hányszor dobja fel a profilod másoknak) osztja le a program, akkor ezt a pontszámot hatványozottan veszi alapul. Tehát Nem egyenes arányosságról van szó, és főleg nem egyenlő esélyről. Írhatnám, hogy a felső 10% kapja a lehetőségek 90%-át, vagy valami ilyesmi. Valószínűleg más a hatványkitevő nőknél és más férfiaknál és gondolom más paraméterek szerint is van bontás. A lényeg, hogy a rendszer úgy lövi be a számot, hogy minél többen fizessenek elő az extra szolgáltatásokra...

2020. máj. 23. 23:31
 19/22 anonim ***** válasza:

1. El se olvasták a bemutatkozást. Én se olvastam el soha senkijét, mert

2. A Tinder arról szól, hogy főleg a képek alapján eldöntöd, tetszik-e az illető. Min vagy meglepődve?

2020. máj. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez miért annyira fontos, hogy rád írjanak a nők, meg rengeteg match-ed legyen?


Engem nagyon szép lánynak tartanak, élőben is rengetegen próbálkoznak nálam, de mindig az érdekelt, hogy annak az egy srácnak tetszem-e, aki nekem is, a többiek nem érdekeltek.


Az ilyen kérdések is arról árulkodnak, hogy bár szidjatok a nőcsabasz pasikat, de ha lenne lehetőségeket, ti sem lennétek szemernyivel sem különbek.

2020. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!