Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csináltam egy kísérletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy kísérletet Tinderen. Tényleg csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Kiraktam egy interneten talált lányok kedvence pasi képeit tinderre. Na nehogy azt higyjétek, hogy valami kigyúrt alakot BMW slusszkulcsal a kezében!

Egy teljesen átlagos alkatú, viszont kifejezetten jóképű fazon képeit, a mai divatnak megfelelően belőtt séróval. Ruházata sportosan elegáns, az összkép intelligenciát sugároz, látszik, hogy van szociális élete. Mindemellett van egy enyhe rosszfiús kisugárzása is. Szóval egy fullos pasi.

A képek alatt meghagytam a régi, viccesnek szánt, de ironikusan nőgyűlölő bemutatkozó szövegemet. Leírtam a testmagasságot (190 cm) és megadtam egy jó presztízsű foglalkozást.

És az eredmény (na erre varrjatok gombot):

Két óra alatt 70-nél több lájk. Elkezdtem huzigálni, sorra jöttek ki a matchek. 25 matchnél eluntam. A következő egy órában 4 lány írt rám magától, pozitívan reagálva a nőgyűlölő szövegre! Aztán töröltem a tindert a telefonomról.


Ez most komoly? Tinderen tényleg csak és kizárólag a kép számít? És ennek bedől minden nő?



2020. máj. 23. 21:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

(pl. travel addict az tuti volt a listán)


Kérdező, lassan minden nő utazásmániás. Csak olyan pasija van majd minden ismerős nőnek, akivel 2-3 havonta el tudnak menni külföldre. Ez iszonyat sok pénz, hiába mondják itt sokan, hogy nézik a 6 ezres repjegyeket spanyolba, azért ezek súlyos százezrek 2-3 havonta ha normálisan akar az ember ott lenni 10 napot, két hetet. És nekem 10 per 7 női ismerősöm állandóan posztolgatja a pasijával a közös külföldi képeket. De emellett telik lakásfenntartásra is. Minden magyar ilyen jól keres (ha 10 per 7 női ismerősnek erre telik átlag diplomásként, akkor csak van benne valami). vagy ez parasztvakítás?

2020. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Meg ott van Thaiföld, Dubai, ezekre is rengeteg átlagdiplomás (andragógus, egyetemi tanár, jogász, köztisztviselő, stb) ismerős megy és posztolgat is. Gondolom az is ilyen 10 ezres repjegy, meg 20 ezres szállás....a fenét az.
2020. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!