Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem dicsér meg a randipa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsidrazsii kérdése:

Miért nem dicsér meg a randipartnerem?

Figyelt kérdés
Már többször találkoztunk, mindegyiken volt szex, irogatunk egymásnak, de a külsőmre még alig tett megjegyzést. Nem ehhez vagyok szokva, jó csaj vagyok, mindig dicsértek a fiúk, a barátaim is mindig dicsérnek. Plusz ha nekem megtetszik valami azonnal teszek megjegyzést rá. Pl. Jól áll ez a haj, vagy ez a felső, vagy hogy szép háta van.

2020. máj. 24. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Csak szexre vagy neki érdemes, mit dicsérgessen. Attól még hogy magadat jó nőnek tartod és valakinek tetszettél, nem biztos, hogy neki is tetszel.
2020. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ne foglalkozz ilyen hülyeséggel,örülj hogy legalább szexeltek.
2020. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezek szerint nem kellett udvarolni, hogy ágyba vigyen, akkor most minek tegye?

2. Nem olyan típus.

2020. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs mit csodálkozni, mert könnyen dobod a textilt. Hagynod kellett volna, hogy udvaroljon, tegyen érted egy kicsit, nem engedni hogy lerohanjon. Te vagy az aki arra panaszkodott, hogy nem fogták meg a kezét az utcán? Hány évesek vagytok?
2020. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak egy hányada csak kényszerből vagy kérésre szór bókokat, még akkor is, ha tetszik nekik az adott nő. Egyszerűen nem jönnek elő belőlük a bókok természetesen, harapófogóval kell kihúzni belőlük a kedveskedő, szép szavakat. Most kifogtál egy ilyen férfit.
2020. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok itt a negatív válasz, szerintem ez nem annak a jele hogy szexre vsgy jó neki. Egyszerűen nem olyan típus. Volt férfi, akit csak szexre érdekeltem, de rengeteg szépet mondott, ő olyan. Másik férfi belém is szeretett, és 1-2 bókot adott hónapok alatt.

Értsd a személyiségéhez.

2020. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy már megint a nő van megszólva, mert "könnyen adta magát." Mintha a történetben szereplő férfi nem pont ugyanezt tette volna... De persze neki szabad, de ha a nő teszi, akkor már bűn és meg sem érdemli, hogy normálisan bánjanak vele. Nagyszerű. 😀


Egyébként az első válaszoló, elmagyarázhatná, hogy akkor vajon miért szexel vele a férfi, ha nem tetszik neki a csaj?? Szerintem egy ember joggal gondolja, hogy tetszik a másiknak, ha már egyszer szexel vele...


Kérdező, szerintem ne okold magad. Lehet, hogy nem szokott bókolni senkinek. Ezt leszámítva hogy viselkedik veled? Figyelmes? Gyakran keres? Csináltok mást is szexen kívül? :)

2020. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem érted a lényeget, uccsó. Férfi és nő lelkivilága, gondolkodása merőben más. Egy férfi a büdös életben nem "alacsonyodik" le a csajok szintjére, ha nem hajtja a vágy ösztökéje. (Azért az aposztróf, mert valójában nem lealacsonyodásról van szó, csak mivel fogalma sincs a nő működéséről, azért tartja hülyének őket.) Ahhoz, hogy egy pasiból jó társ, jó ember, szerethető partner váljon, meg kell ismernie a nő. Meg kell tanulnia "nőül". De ezzel csak addig fogja fárasztani magát, amíg eljut a bugyiba. Ha te rögtön az első randin lefekszel vele, tulajdonképpen magaddal löksz ki, magadat fosztod meg az igazán jó pasitól, akivé esetleg válna a fickó, ha hagynád kicsit erőlködni. A testedet ugyanis minden fajankó meg tudja ölelni, de a lelkedet (márpedig egy nőnek erre is szüksége van időnként) csak az, aki megtanulta a leckét.
2020. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miquel, ezt nagyon szépen megfogalmaztad, de szerintem nincs igazad. Szép felelősséghárítás! A kapcsolat két emberen múlik, ne toljuk át az egész felelősséget az egyik félre.

Nekem köszönöm, nem kell olyan férfi, aki "lealacsonyodik hozzám" (még akkor sem, ha ezt idézőjelben teszi) és hülyének tart.

Te gyakorlatilag azt mondod, hogy a férfi számára a nő megismerése csak egy eszköz a bugyiba jutáshoz. Én az egész kommentedet ellentmondásosnak érzem.

A legjobb barátnőm a második randin lefeküdt a párjával, februárban volt az esküvő, most babát vár, a srác havonta virágot viszi neki, teljesen szerelmesek. A húgom az előző kapcsolatában majd' két hónapot várt a szexszel, rá egy hónapra szétmentek. A másik barátnőm is próbálta minél tovább húzni az időt az első szexig, hogy lássa, hogy komoly-e a férfi. A srác türelmesnek bizonyult. Az utólag derült ki, hogy közben összejárt két másik nővel. Nem ezen múlik. Aki meg akarja ismerni a nőt és meg akarja látni a nőben az értékes emberi lényt, az meglátja. Aki meg csak egy lyukat lát a nőben, annak meg a fejed tetejére is állhatsz, mindegy lesz. Sosem szerettem az ilyen beszűkült gondolkodású, előítéletes férfiakat, akik hiszik, hogy nekik lehet bizonyos dolgokat, míg a nőknek nem. Nyilván máshogy gondolkodik nő és férfi, de attól még ug,anúgy egyenlő emberi lények vagyunk. Sajnos ez a mentalitás nagyon jellemző Magyarországon, talán egyszer lesz változás. Mindenesetre engem ez már nem érint, mert menyasszony vagyok. :)) De azért még bosszantanak az ilyen megnyilvánulások

2020. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Ez mind szép és jó, csak megint akkor került leírásra, ha egy férfivel szemben kell érvelni. Nem látom a blogodat, fórumot, vagy itt napi 500 kérdést/választ, ami arról szólna, amit írtál. Vagyis felesleges a játszmázós időhúzás a nők részéről.

Nyilván nem véletlenül, mert a nők szétkapnának és meg is fenyegetnének. Mert nagyrészt ilyenek. Míg a férfiak nagyrészt érvelni próbálnának ellened.

És ezzel te is tisztában vagy.

2020. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!