Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A neten megismerkedtem társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten megismerkedtem társkeresőn oldalon egy férfival de másnap törölte a profilját miért?

Figyelt kérdés
Úgy látszott nagyon kedvel engem és látszólag őrült neki hogy "összetalálkoztunk" az oldalon, lelkesen írt, már azt is megbeszéltük meghív egy kávéra majd másnap törölte magát! Miért? Létezik olyan hogy úgymond kamu profil volt?!
2020. máj. 25. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, de az is hogy csak téged tiltott le
2020. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tiltott le ki van írva hogy törölt felhasználó
2020. máj. 25. 23:10
 3/16 A kérdező kommentje:
Oda vissza voltak üzenetváltások, ugytűnt nagyon odavan értem erre törölt felhasználó lett ki érti ezt?!
2020. máj. 25. 23:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet barátnője van, meggondolta magát

Tobb oka lehet en is jartam mar hasonlokeppen eleg bosszanto tud lenni, de vannak ilyenek

2020. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan nem írod milyen oldalon, de nem nézted meg az adatlapjàt vagy bàrmit? Egy igazi profilt biztos nem törölt. Egy kamu meg azonnal kiszúrható
2020. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barátnője/felesége előtt lebukott.
2020. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Vagy -szabályt sértett. :) Biztos nude képet küldött másoknak, vagy valami miatt jelentette valaki a profilját.
2020. máj. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak az oldal sajat adminisztratorai akiknek ez a feladatuk hogy pörgessèk az oldalt.

Nekem is szamtalan olyan van aki ramir, füz nagy elànnal, aztan törli magàt. Egy rakàs ilyen törölt adatlaptol ott àllnak sorba az üzeneteim. Mert minden üzenetet öriz a rendszer mig nem törlöm magam.

2020. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Noje van.
2020. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem hasonló esetben nője volt. Aztán mikor szétmentek, meg akart keresni újra, de nem adtam meg a lehetőséget. 😁
2020. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!