Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A neten megismerkedtem társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten megismerkedtem társkeresőn oldalon egy férfival de másnap törölte a profilját miért?

Figyelt kérdés
Úgy látszott nagyon kedvel engem és látszólag őrült neki hogy "összetalálkoztunk" az oldalon, lelkesen írt, már azt is megbeszéltük meghív egy kávéra majd másnap törölte magát! Miért? Létezik olyan hogy úgymond kamu profil volt?!
2020. máj. 25. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Őrült vagy örült mert nem mindegy :D


Szerintem csak meggondolta magát, van hogy az ember nem tudja mit akar.


A kamu profilos csak akkor lép le ha nem tud mit kezdeni veled, vagy ha már kihasznált, vagy ha lebuktatják. Általában katonák képét használják. Vagy nem túl híres emberek képét, vagy egyedülálló szülő akinek a gyereke beteg. A kamu profilos általában pénzt akar kicsalni a gyanútlantól. A képe alapján ha van kép gyorsan le tudod csekkolni, van már ilyen alkalmazás az interneten, és ha nem egyeznek a talált adatok, akkor kamu profil, de amúgy ilyen helyzetben jelentheted is, de itt szimplán csak a regisztráló akart is meg nem is ismerkedni, meggondolta magát. Ennyi.

2020. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű megvolt a randi mással és megbeszélték törlik magukat.
2020. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok a szelhamos. En tobbszor jartam ugy, megbeszeltuk mar a randit. Amit o akart nagyon es rovid idon belul. Aztan elotte eltunt vagy visszakozott. Gondolom nem fuggetlen pasik ok. Az egesz az ego turbozasrol szol.
2020. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ki tudja?

Lehet, hogy otthon lebukott a felesége előtt.

2020. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is lebukott a felesége előtt.
2020. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy csak nem tudta mit akar.


Én pl. Nem társkereső oldalra regisztráltam vissza hogy majd leküzdöm a csalódásom fake emberek miatt és találok majd igazi levelező társat külföldit de elő jöttek a régi rossz élmények és inkább lejöttem rövid időn belül. Rólam is gondolhatták volna ugyanezt közbe meg csak jött a mehetnék érzés és hogy nem akarok ott lenni érzés úgy meg értelme nincs mert ugy csak ártott volna. Bár én levelezésig nem jutottam. Illetve egy emberrel de gyorsan kiderült hogy különböző a motivációnk így ezt letisztaztuk es elköszöntünk.

2020. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!