Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mindig csókolóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mindig csókolóztok az első randin hogy bejött az illető és jól éreztétek magatokat? Vagy vannak azért akik várnak a következő alkalomig?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy randim egy lánnyal akivel nagyon jól éreztem magam (és elmondása szerint ő is velem), viszont csak két puszival váltunk el. Kicsit visszahúzódónak, bizonytalannak éreztem, és nem is nagyon volt olyan helyzet ahol megpróbálhattam volna megcsókolni. Nem tudom eldönteni hogy azért mert nem tetszettem neki, vagy egyszerűen ő nem nyílik meg olyan könnyen. Egyébként úgy váltunk el, hogy majd még látjuk egymást biztos. F21

2020. máj. 27. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
*ha
2020. máj. 27. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sosem csókolóztam meg első randin. Az kb a 3.-4.nél jön
2020. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, aki viszonylag sok lánnyal randizott már, szóval nem csak egyről tudok nyilatkozni. Ha igazán tetszel neki, a csajok bő fele simán hagyja az első randis csókot, feltéve hogy volt egy kellemes 3-4-5 órányi beszélgetésetek már. A csajok szűk fele (harmada) viszonylag visszafogott, szégyellős. Nem vagyunk gondolatolvasók sajna, de ha nem látsz jeleket tőle, nem néz sokat a szemedbe, nincs köztetek fizikai kontaktus még, akkor hagyd a dolgot későbbi randira.


Itt is vannak különböző faktorok, pl hogy fogyasztotok-e alkoholt a randin, mennyire kívánós a csaj éppen abban a pillanatban, amik számítanak még. Nem térek ki mindenre, mert van amit nem lehet így tanítani vagy leírni, hanem majd idővel kialakulnak a megérzéseid, ahogy tapasztalatot szerzel.


25/F

2020. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első randin inkább csak akkor van, ha előtte már van hosszabb ismertség, sok netes beszélgetés, tehát erős kezdeti bizalom
2020. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárom vele a 2. alkalmat.
2020. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akkor hagynám, ha a randi előtt már ismertük volna egymást jobban.
2020. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor találkozok vele életemben először, biztos nem csókolom meg, akármilyen jól éreztem magam.
2020. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 férfi volt eddig az életemben. Az első egy nyári kaland volt, nyaralás alatt, akkor 16 éves voltam, akkor a 2. nap volt csók. A másik két férfinél már 20 fölött voltam, elsőt talit megelőzte pár internetes beszélgetés, és akkor igen, volt az első randin csók is. A 3. férfival jelenleg is kapcsolatban vagyok már több mint 7 éve.
2020. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!