Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan léptek meg randiről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan léptek meg randiről, ha nagyon nem jön be egy illető külsőre, vagy nagyon idiótán viselkedik, vagy csak menekülnél a helyzetből?

Figyelt kérdés
Én szégyen, nem szégyen, felhívattam magam... Mert még 2 óriág hallgathattam volna, hogy mekkora gamer a citromsárga fogaival, egy leoukkant helyen...
2020. jan. 17. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Én elkezdek lehengerlően arról beszélni, mekkora gamer vagyok.
2020. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom, hogy nekem nem erre van szükségem, felállok és eljövök.
2020. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdek beszélni a gamerkedésről és kivillantom a citromsárga fogaimat.
2020. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem így akart lerázni... Sajnos 10 lerc alatt nem tudsz megítélni egy másik embert.
2020. jan. 17. 16:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom, hogy csak x-ig érek rá, mert még dolgom van/találkozok valakivel/holnap meló ezért korán kelek.
2020. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én fel se hivattam magam szimplán 10 perc múlva ra egy ébresztő 😀

Aztán fel kaptam a telot és improvizáltam hogy mi ?? Mi történt indulok azonnal 😀

2020. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Volt már ilyenben részem. Becsületesen, gerincesen, egyenesen megmondtam neki, hogy "Bocs, de nem téged kereslek.". De hát nem vagyunk egyformák.
2020. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Már a randi ELŐTT megírod neki, hogy "kb másfél órára tudunk találkozni, mert utána megyek barátnőmhöz/akárhova".


Ezzel bebiztosítod magad több okból is. Ha nem jön be lesz okod lelépni. Ha baltás gyilkos nem fog megölni mert tudja programod van és egyből leesne mindenkinek mi van ha nem mész el a (kitalált, de ő nem tudja) programodra. Stb.


Én amúgy se maradnék tovább 2 óránál az első randin, még akkor se ha tetőtől talpig bejön az illető, hiszen mégis csak első találkozó, lesz idő jobban megismerni egymást később. Ez inkább arra való hogy megnézd a másikat hogy bejön-e egyáltalán, meg van e értelme folytatni. Ezért ez a megoldás szerintem a legkézenfekvőbb, kitalált program előre bejelentve.

2020. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor láttam már az elején, hogy nem fog működni, improvizáltam egy programot, ami miatt "sajnos" csak egy órára tudtam maradni.
2020. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt ilyen, pedig nagyon toleráns és kedves embernek tartom magam.

Srác idősebb, nagyon jókat beszélgettünk. Közös értékrend, világszemlélet, de kicsit introvertàlt típus

Vártam nagyon, de mikor odakerült a sor hogy találkoztunk, megfojtott az introvertáltságàval, az első öt perctől úgy éreztem hogy menekülni akarok, nagyon rossz kisugárzása volt és baromira nem tudott a nőkkel bánni/kommunikálni.

Végülis kibírtam, de életemben ilyen rossz randim nem volt, még egy cigire is rágyújtottam amit sosem teszek randin, a fejem is megfájdult, összefoglalóan nagyon frusztráltnak éreztem magam.

Szerencsére az elején már észrevettem és megemlítettem neki hogy hamarabbi vonattal kell hazamenjek (2 órával hamarabb)

Azóta sem kereste egyikünk se egymást.

2020. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!