Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és nők, hogy megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők, hogy megy a Tinder? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

25/F vagyok két hete regisztrálva és érdekel mások tapasztalata. Nekem eddig a következő:

Kb 25 likeombol lesz 1 match

10 lánynak írtam a többség nem is válaszolt, eltűnt, vagy kihűlt hamar a beszélgetés, egyikük elküldte a fb-jat de aztán törölte magát én meg elvesztettem a linket.

Nem vártam sokat de azt is alulmúlta az app.

Külsőre jó átlag/kicsit afeletti vagyok, igényes profillal, de élőben 500x sikeresebb vagyok ennél. Nem is nagyon van már ehhez kedvem, ez a személytelen chatelgetes idegenekkel nekem nagyon nem fekszik.


Ti hogy álltok?


Üdv



2020. máj. 29. 23:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
30: úgy könnyű jobbra húzni, hogy csak meg akarom dgni, úgy persze, hogy jó 100-ból akár 70 is, egy patron ürítésre :D
2020. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

30

Persze, ez szinte biztos így van. A nők 100 százalék, hogy válogatósabbak.

2020. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

31.

Barátnőnek is sokkal többet elfogadnának a férfiak a nőknél, nem csak dugni.

2020. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Ja, biztos, bár főleg dgni vannak fenn, így meg nehéz megmondani. De szex tekintetében nem válogatnak, úgyhogy mehet mindenki jobbra :D
2020. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Szexre nyilvánvaló, hogy tágabb kör alkalmas. Nőknél is így van ez, ők sem mindig jönnének össze a szexpartnerükkel. Csak náluk a szexre alkalmas pasik köre is szűkebb.

Rengeteg férfinak megfelel egy prosti is akit adott időszakban (mondjuk egyhéten belül) 10 kuncsaft is megdug. Sok nő nem feküdne le egy férfi prostival. Mondjuk ez egy rossz példa volt, mert sok férfinak nincs más választása csak a prosti, de egy nőnek még ha nagyon csúnya is akadhat egy hétköznapi farok.

2020. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igen, csak az a bibi, hogy a nők többsége nem így gondolkodik. Speciel én nem alkalmi farkakra hajtok.
2020. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
61%

"Sok nő nem feküdne le egy férfi prostival. Mondjuk ez egy rossz példa volt, mert sok férfinak nincs más választása csak a prosti, de egy nőnek még ha nagyon csúnya is akadhat egy hétköznapi farok."

Ezt cáfolnám. Sok nőnek nagyon jó lenne egy férfi prosti, de nincs mindenhol normális felhozatal, nem csak Bp-ből áll az ország. A másik pedig, hogy egy nagyon csúnya nőnek is pont olyan farok jut, amilyennek a női megfelelője elől a férfiak inkább prostihoz menekülnek... Nincs különbség, a férfiaknak is jutna valaki, csak ugye nem teljesen mindegy, hogy milyen az a valaki.

2020. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

35.


A nők többsége csak olyan férfival akar lefeküdni, akivel egyébként össze is jönne máskülönben. (Csak most épp csak szexre vágyik.) Szóval a férfiak és a nők ebben pont hogy különböznek egymástól. A férfiakban van ilyen, hogy X nő csak szexre alkalmas, Y már kapcsolatra is az lenne. De a nők csak azzal fekszenek le, akivel akár össze is jönnének máskülönben. Ami ugye egy szűkebb réteg.

2020. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kedves 27-es! (25. és 26-os vagyok)

Egyetértek veled is és az utánad kommentelővel is, hogy ha valakinek nem tetszik valaki, arra nem ír rá/válaszol. Na de ez mindkét nemre igaz. Logikus, az se mindegy, hogy van-e szakma, mert keresik a férfiben a perspektívát, potenciált, biztonságot. Aki megteheti, az igenis válogatni fog. Miért ne tenné? Mindenki a legjobb lehetőséget keresi, nem? Ezért az lesz a nyerő, aki jobban eladja magát (aztán később meg is erősíti a viselkedésével). Pont úgy, mint ha az ember mosóport vásárol: amelyiket jobban hypeolják a reklámokban, és amelyiknek szebb a külseje, többet tud, vonzóbb, azt veszik majd meg tömegével. Ez is mindkét nemre igaz ugyanúgy. Férfiak is erősen válogatnak, hiszen a dagi lányok azért mégsem kellenek a 90%-nak... ne legyünk álszentek.

Viszont azt nem állíthatod, hogy nincs legalább annyi elárvult nő, mint férfi. Mert rengeteg nő pont ugyanúgy nem találja a párját, és ugyanúgy nem kap választ, ha a gyengébb kategóriába tartozik. Persze, könnyű azt mondani, hogy a csajokat bejelölik ezren, csakhogy annak egy része nem tetszik nekik, másik része gyökér (ebből van a többség tinderen, hidd el, sok csajt faggattam erről), a harmadik része jó csávó lesz (értsd: jól kinéző, intelligens, van benne perspektíva), viszont azoktól meg majdnem biztosan nem fognak választ kapni. Szóval annyira bírom, mikor valaki azzal jön, hogy miért nincsenek párjai Tinderen (nem rád értem, hanem általában), de ezzel párhuzamosan meg azzal jön, hogy fúúj mennyi ronda csaj jelöli be, sz*r ez a Tinder :D na most gondolj csak bele, az a sok "ronda csaj", akikre szoktak itt GYK-n hivatkozni, azok az összes Tinderes (vagy más társkeresős) csaj hány százalékát teszik ki (Badoon kb. 80%-át). Márpedig sokkal több az objektíve "nem szép" ember, mint az jól kinéző ember :D mindkét nemből. Egy-egy osztályba, egyetemi csoportba is ha bemész és körülnézel, hogy az ottani csajok közül hány tetszene, akkor nagyjából kijönne egy 80-20-as arány a gyengébbek javára. Ez igaz a másik oldalra is. Na akkor mégis melyik nemnek van könnyebb dolga? RENGETEG magányos, elárvult nő van, ezt csak-csak elismered azért.

"Ha bejössz a csajnak külsőre, mindegy mit írsz" >> na ebben nagyon tévedsz. A két nem közül egyébként átlagban pont a nők nézik jobban a belső értékeket, nem a férfiak. Csomó csaj szokott arra panaszkodni, hogy a férfiak milyen egyszerűek, hogy csak a külsőt nézik bennük, és ha van egy kis szépséghiba, akkor már bukó az egész. A nők sokkal inkább emocionálisak és ragaszkodóak egyvalakihez, akit szeretnek/szereti őket, mint a férfiak (legalábbis amit én tapasztaltam). Cserébe viszont jobban megválogatják a párjukat, mint a férfiak. Nincs ezzel baj szerintem. Mindig is ez volt az élet rendje.

2020. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!