Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és nők, hogy megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők, hogy megy a Tinder? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

25/F vagyok két hete regisztrálva és érdekel mások tapasztalata. Nekem eddig a következő:

Kb 25 likeombol lesz 1 match

10 lánynak írtam a többség nem is válaszolt, eltűnt, vagy kihűlt hamar a beszélgetés, egyikük elküldte a fb-jat de aztán törölte magát én meg elvesztettem a linket.

Nem vártam sokat de azt is alulmúlta az app.

Külsőre jó átlag/kicsit afeletti vagyok, igényes profillal, de élőben 500x sikeresebb vagyok ennél. Nem is nagyon van már ehhez kedvem, ez a személytelen chatelgetes idegenekkel nekem nagyon nem fekszik.


Ti hogy álltok?


Üdv



2020. máj. 29. 23:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Én vagyok a tizes és nem tudom, mi miatt lennék kamus. Ez a valóság, a férfiak hibája, hogy hátrányban vagytok, ha ésszel használnátok a társkeresőket, nem lenne ilyen keserves a helyzetetek.
2020. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
És nem tudom, mi alapján állapítottad meg a nememet, akarom mondani mi alapján hazudtolsz meg.
2020. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy tipikus gyk-s férfi sztereotípiát nyomatsz itt, azért. Átlagos nőként ezer férfi nyalja a sgged és ettől elszállsz, persze... Egy nő pontosan tudja, hogy mifélék írnak tömegével az ilyen oldalakon, és le se ejti az egészet vagy pedig letörli magát onnan, mert tele lesz velük a bakancsa. Aki szerint ezek fényezik az egót, az vagy férfi és fingja nincs az egészről, vagy pedig egy idióta, már bocs. A "keserves helyzetet" egész más okozza.
2020. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

7 hónapja együtt vagyok a párommal, pedig előtte nem hittem, hogy Tindert komolyan lehetne venni.

Előtte viszonylag sok matchem volt férfiként, kérdés mennyi időt fordítasz rá.

Az viszont igaz, a nők Tinderen polírozzák az egójukat.

2020. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Én pont két hete regisztráltam, azóta pont 100 lájk jött, abból 10-zel matcheltem. Valaki válaszolt, valaki nem. Volt, aki lekopott, volt amikor én koptam le, volt két komolynak induló történet is, de abból az egyik szintén lekopott, a másikról meg 1-2 nappal csúsztam le, addigra már 1 másik emberrel is színvonalas beszélgetése alakult ki az illetőnek, és randit is lebeszéltek már, előrébb járt valakivel már, mint velem. Maradt még tehát pont 90 kedvelés, ebből úgy a 25-30%-ával állnék párba (match) szívesen. Eleinte jórészt csúnyácskábbak lájkoltak, de az elmúlt napokban valami oknál fogva szinte csak jó nők húztak jobbra (kérdés, átmeneti lesz-e a tendencia). Nem tudom biztosra az okát, de nagyjából azóta van ez így, amióta írtam egy szellemes bemutatkozást, és kiírtam h komoly kapcsolat érdekel. Azóta még ilyen pénzes csajok is előbújtak.

Viszont amikor meg egyszerre több csajjal beszéltem, akkor meg ha egyik jobban kezdett érdekelni, akkor a többit hanyagoltam. Hiába válaszoltam ugyan a többinek is, de nagyon is ráérez egy nő arra, ha hanyagolják..a férfiak kevésbé éreznek rá (szerintem). Szóval én több emberrel (akár csak kettővel is!) képtelen vagyok tartalmasat beszélgetni. Úgyhogy azt csinálom, hogy kiválasztok egyet vagy kettőt, azokkal megpróbálom kimaxolni a dolgot amennyire csak lehet, aztán ha úgy látom h az az 1-2 igazából nem kíváncsi rám, akkor húzok be megint egyet. És így tovább.

Viszont az erős tapasztalat azért, hogy akiket én húztam jobbra, azok közül alig húztak vissza páran. Rájöttem, hogy felesleges is huzigálni, úgyse fog visszahúzni, ha van neki több száz lehetősége (lájkja). Márpedig egy jó csajnak biztos van annyi, ha nekem eddig 100 volt. A túlnyomó többséget én se húzom vissza, csak akikre ránézésre vagy szöveg alapján azt mondom, hogy "na igen, vele úgy el tudnék képzelni egy kapcsolatot". Azért most rohadtul örülök, hogy végre megfordult a trend, előbújtak végre a jobbak is. Értsd: "nem csak szép, de értelmes is" kategóriák.

A bemutatkozás szerintem rengeteget számít! Ugyanis pont olyanok jelölnek, akiket várok is h jelöljenek. Világosan és érthetően megfogalmaztam, milyen típus vagyok, milyenek az elvárásaim. Azóta jönnek a hasonló típusok. Bemutatkozás nélkül viszont finoman szólva nem az eseteim jöttek... úgyhogy sztem tényleg sokat tud jelenteni egy szellemes bemutatkozó szöveg és a komoly szándék.

Nagyjából ennyi a tapasztalat.

2020. jún. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Erre még reagálnék: "a többség nem is válaszolt, eltűnt, vagy kihűlt hamar a beszélgetés".

Nos ugye én Tinderen eddig 10-et húztam matchbe, abból 8 válaszolt. Ha a Badoot is vesszük, ott nekem írtak 9-en (azokra nem válaszoltam, mert nem voltak hozzám illők), és én írtam egynek, akivel tök szép kerek beszélgetés alakult, szintén kaptam Facebook profilt, de más jobban megtetszett neki mint én, szóval elúszott a dolog végül.

Na de a lényeg az, hogy én úgy írtam a lánykáknak, mintha ezer éve ismernénk egymást :D kedves, barátságos, de komoly, érdeklődő üzeneteket. És nem úgy indítottam, hogy látsszon rajtam, hogy na én vagyok a férfi, úgyhogy akkor nekem kell tenni a szépet. Határozottan bemutattam magam, meg hogy kit keresek. Álljon itt két példa, nekem ezekre mind válaszoltak, ha gondolod, próbáld ki :)


1. Ha a profilján nincsenek szöveges infók, akkor el lehet mondani, hogy a profilja nem árul el róla sokat, szívesen megismernéd, szimpatikusnak tűnik, stb.

2. Elmondod neki, hogy ő neked ilyennek meg olyannak tűnik, felkeltette az érdeklődésed, te meg ilyen meg olyan vagy. Tudasd vele, hogyha érdekli a dolog, akkor írjon. Ha meg nem, akkor viszontlátásra.

Igenis azt kell éreztetni a csajokkal már az elején, hogy egy szinten vagytok. Mert sok csaj bizony erősen hajlamos a férfi fölé pozicionálni magát, hogy ő van fölényben, az ő kegyeitől függ minden. Na hát k*rvára nem... Egy finom bók azért elfér, sőt jó, ha van. Viszont utána érdemes tárgyilagosan bemutatkozni. Éreztetni vele, hogyha érdekli a dolog akkor hajrá, ha meg nem érdekli, akkor csá. Ennyi. Hadd érezze ő is, hogy valami kevésbé átlagossal van dolga. Egy biztos: nekem a közvetlenségem segített, a baráti, kevésbé távolságtartó és intelligens(!) stílus már az elején, és a limitált mértékű humor.

2020. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, kár a betűkért. Ha bejössz a csajnak külsőre, mindegy mit írsz, fel fogja veled venni a kapcsolatot, lényeg h te írj rá először. Ha jó szakmád van, akkor meg pláne.
2020. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%
Miért, utolsó, te felveszed a kapcsolatot olyan nővel, aki nem jön be? Mert én tippelném, hogy olyan nőkre írsz rá, akik tetszenek neked. Csak ezt itt szeretitek elfelejteni valamiért...
2020. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Én az utolsó alatt a ma 08:37et értettem
2020. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

28.

Megnézném egy átlagos srác és egy átlagos csaj hány embert húz jobbra az ellenkező nemből, mondjuk 100 emberből.


Srác: 30-50-70 nőt

Csaj: 5-10-15 férfit

2020. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!