Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezhetnék egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék egy kis önbizalmat, hogy ne legyek ennyire bizonytalan magamban?

Figyelt kérdés

25 éves pasi vagyok. Nem nézek ki rosszul, de szerintem annyira jól se. Átlagos magasság, kisfiús arc, az öltözködésem, a frizurám, az alakom (tehát ami rajtam múlik) az jó.

Viszont semmi önbizalmam az ismerkedéshez. Tudom magamról, hogy nekem is csak azok a lányok keltik fel az érdeklődésemet, akiknek a külsejében is megfog valami, akit valamiért csinosnak, szexinek, szépnek találok. És nagyon félek attól, hogy ezek a lányok meg engem látnak semlegesnek, érdektelennek, hiszen hát ha nekem tetszenek, akkor biztos a még jobb pasiknak is.

Emiatt nem is megyek oda senkihez, mert rettegek, hogy beigazolódik ez. De nem akarom így leélni az életem, jó lenne, ha valahogy tudnék önbizalmat szerezni a próbálkozáshoz.


2014. jún. 22. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
les.Zarom tabletta....Es utána menj oda a kiszemelthez!
2014. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bátraké a szerencse.... ma második alkalommal találkoztam egy csajjal, és igen lekaptam, ha nem akarta volna nem csinálja...


Próbálkozni kell, elutasít? és?... ha ettől rettegsz akkor az ajtón se menny ki mert beléd csap a villám :D

2014. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az elutasítás ténye az, amitől félek, hanem hogy az elutasítás által igazolva látnám, hogy nem vagyok elég jó.
2014. jún. 22. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

én is eléggé önbizalom hiányos vagyok.. hiába kapok visszajelzéseket hogy jól nézek ki..

L20

2014. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de te lány vagy.. Ha neked nincs önbizalmad, attól még fognak nálad próbálkozni. Nekem viszont pasiként magamnak kell.
2014. jún. 22. 13:58
 6/6 anonim válasza:
ha kockáztatsz veszíthetsz... ha nem kockáztatsz már veszítettél.
2014. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!