Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nincs barátnőm és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincs barátnőm és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltartsam magam. Ne keseregjek magamban vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lesz időd és pénzed barátnőre, kamuzz neki legalább egy-két lányt a múltadból!
2015. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van aztán pedig mérlegelj.
2015. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom: barátaid nincsenek, soha nem jársz el sehova, mert se pénzed, se időd nincs rá. Szerintem ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat.
2015. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Középiskolában mit csináltál? Ott nem adnak ösztöndíjat. Amúgy meg rengeteg embert ismerek, ösztöndíjjal és barátnővel, meg én amióta párom van, jobban teljesítek az egyetemen. Szóval ez csak kifogás, bármilyen nehéz szakon is vagy.
2015. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.,3.: köszi, most már sokkal jobb, megyek és felkotom magam.


4. Ha tényleg tudni akarod, éjszakánként munkát vállaltam egy gyárban, hogy segítsem édesanyám, legalább egy kicsit.

2015. jún. 8. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy robotbarátnőt, jól megértitek majd egymást.


[link]

2015. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felejsd el a barátnőt, mivel a nők többsége manapság nagyon erősen hipergám.De, ha mindenáron akarsz egyet akkor keress egy nálad minden szempontból 2-3 kategóriával rosszabb lányt: egzisztencia, kinézet, intelligencia... bár az igazság az, hogy még ezekért a rozzant nőkért is nagy a verseny, de legalább van némi esélyed.
2015. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!