Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzékelem a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem a dolgokat vagy már csak elkönyveltem magamban előre, hogy ez megint ugyanaz a sztori, az előző, rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk beszélgetni egy sráccal, hosszú napokig normálisan meg viszonylag sűrűn is tartottuk a kapcsolatot. Teljesen oda meg vissza volt értem, nekem úgy tűnt. Mondta is, hogy mielőbb szeretne látni, csinosnak tart meg stb. Erre 3 napja eltűnt, nem keresett, nem írt semmit nekem. Tegnap meg végül kaptam tőle későn egy üzenetet, hogy akkor mizu. :D

Én már elengedtem, mondom biztos talált egy csinosabb lányt, nem izgat. Biztos nem fogok mászni utána, ha ő szívódott fel. Tisztában vagyok vele, hogy munka meg iskolai kötelezettségeink mellett az emberek elfoglaltak, de annyira hogy egy szót se tud odabökni napokig, pedig előtte f•sta a szót? Nagyon furcsa ez nekem. Az a gyanúm, hogy lett egy jobb jelöltje, de azért engem még talonban tart, hàtha. A lényeg, hogy válaszoltam a már nem várt “Mizu-ra” aztán, beszélgettünk ebből kifolyólag és most az a vége, hogy érdeklem. Nem tudom, hogy ez így mi is most. Nekem úgy tűnt nem vagyok érdekes számára többé. Hajlok rá, hogy lerázzam. Szerintetek? Nem akarok ilyen pótjelölt lenni, ha neki nem jött össze a másik az elmúlt 3 napban.



2020. máj. 30. 00:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az őszinteség a legjobb már ilyen korán is akár. Rákérdezni, hogy ez mi volt?:) elvitte a cica a nyelvet? Rengeteget elárul a reakciója... habár ezt inkább élőben ejteném meg mert ott főleg nem tudja titkolni a hirtelen kérdésre jövő reakcióját:D és nem, nem számonkérően kell, csak lazán játékosan
2020. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!