Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác, akivel ismerkedünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác, akivel ismerkedünk, ezt mondta rólam, az jót jelent, ugye?

Figyelt kérdés

Szóba került, hogy mit gondolunk egymásról, és ezt írta :


Szerintem te egy nagyon édes lány vagy, akinek nagyszerű szenvedélyei és céljai vannak az életben.


Szerintetek érdekelhetem őt komolyabban is?

Tudom, hogy elég hülye kérdés, csak már 2 olyan srácba is belefutottam, akik kb. csak kihasználtak.


24N, 27F


2020. máj. 30. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát, én azért ennél egy kicsivel személyesebb írást várnék attól, akivel mélyebben ismerkedek. Ezek csak tények, amiket írt, semmi személyes sincs benne.

De mindenki máshogy fejezi ki magát. Én ezt még nem venném kézpénznek.

25N

2020. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha tul hamar lefekszel veluk,akkor nem fogod oket erdekelni.


Varatni kell heteket honapokat. Akkor fogod erdekelni igazan.

2020. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már 3 hónap eltelt.

De alapból is szűkszavú egyébként.

2020. máj. 30. 11:48
 4/7 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Eltekintve attól, h nagyon sablonszöveget nyomott, ennyiből nem lehet tudni semmit. Lehet, h ő is átver, de az is lehet, h jófej és komolyan gondolja.

Ezt innen nem tudjuk, szóval ha van kedved kockáztatni, akkor kezdj valamit a helyzettel, aztán lesz ami lesz.

2020. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy használt ki az a másik 2 pasi?
2020. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az elején rajtuk is az érzékeltem, hogy szimpatikus vagyok nekik személyiségre is, nem csak a külsőm miatt.

De aztán az egyik sráccal az lett a dologból, hogy örökké a haverjaival volt, írni is alig írt egy idő után, és csak néha taliztunk, de akkor is csak szex volt, nekem meg ez így kevés volt.

A másik srác meg 2 hónap után egyszerűen felszívódott, nem válaszolt többé semmire.

2020. máj. 30. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd készpénznek.
2020. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!