Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi úgy, hogy nem jöttem be neki annyira?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerdán randiztam egy sráccal (23). Még aznap este keresett is, gondoltam biztos bejövök neki. Aha..pár beszélgetés után közölte, hogy bár jól érezte magát a randin, de annyira nem fogtam meg, viszont, ha arról van szó, akkor benne lenne egy 2. randiban. Őszintén szólva, akiknek nem jöttem be, vagy nem kerestek a randi után többé, vagy megírták, hogy nem szeretnének tovább ismerkedni velem. A srác azóta is keres, igaz egy kicsit keesebbet írunk egymásnak. Szerintetek érdemes lenne adnom ennek az egésznek még egy esélyt, vagy engedjem el? 24N

2020. máj. 31. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Max még egy randi, de ha akkor sincs változás akkor engedd el.
2020. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Én óvatos lennék a helyedben, de inkább nem is találkoznék. Mert mi lenne a szitu?


Ő közölte, hogy annyira nem jössz be neki. Innentől kezdve ha te mégis találkozol még vele, akkor az lesz a felállás, hogy te akarsz majd kaparni nála, hiszen mi másért mentél volna el ezek után, ha nem meggyőzni akarod.

Nagyon egyoldalú lesz a randi, ő csak tétlenül fogja élvezni, hogy próbál egy nő bevágódni nála. Esetleg megdug, aztán utána sorry, de nem jöttél be most sem.

Szerintem csak szórakozik veled és nyomás alá akar helyezni. Tuti nem találkoznék vele többet.

2020. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Mermint hogy megfektetne, de amúgy nem akarna ismerkedni? Vagy mi ez??
2020. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

"de annyira nem fogtam meg, viszont, ha arról van szó, akkor benne lenne egy 2. randiban"


Miről lenne szó?!


Nekem ez megalázó lenne, szóval nem akarnék több randit, ennek semmi értelme nem lenne.

2020. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
#4 miért, ha rögtön az első randin nem fog meg NAGYON, akkor tuti felejtős? Azt is mondta, hogy jól érezte magát. Szerintem még egy randi belefér.
2020. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
#5: A normális válasz ilyenkor, hogy "jól éreztem magam és szeretnék tovább ismerkedni", vagy valami hasonló. Amit a srác csinál az szimpla manipulálás.
2020. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem tartom ördögtől való dolognak, ha valaki második randit kezdeményez úgy, hogy az elsőn annyira nagyon nem fogta meg a másik, de amúgy jól érezte magát vele. Sose lehet tudni, ebben még benne van a lehetőség, hogy kialakul több. De annyira rossz döntésnek tartom ezt így közölni, oké, az őszinteség pluszpont de ez annyira meghatározza a második randi alaphangulatát. Szerintem érthető, ha kényelmetlenül vagy feszélyezve éreznéd magad, mert ez tényleg elég egyoldalú randit eredményezne. Ettől függetlenül belemehetsz, de ésszel, és add csak nyugodtan önmagad.
2020. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
#6, és az miért nem normális, hogy bár jól érezte magát a randin, de annyira nem fogta meg a kérdező, viszont ő adna esélyt egy második randinak? A kérdező meg nyilván ne legyen hülye és pl szexbe ne menjen bele két randi után. Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy manipulál a srác. Én adnék még egy esélyt, aztán ha akkor sincs változás akkor felejtős.
2020. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Itt arról van szó, hogy a kerdezőnek viszont bejön a pasi. Neki az is belefér, ha csak párszor megdugják. Persze reménykedik, hogy pár dugás után hosszabb kapcsolattá válik az egész.
2020. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is fura és megalázó, mintha szívességet tenne, hogy ad még egy lehetőséget, hogy meghódítsd.
2020. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!