Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bevállaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam második randin az élményfürdőzést? Van pár dolog, amit szégyellek magamon.24/L

Figyelt kérdés

A srác tényleg jófej meg szimpi, meg a randizás előtt is ismertük egymást, de azért félek, hogy mi lesz ha meglát bikiniben. Egyrészt pár éve meghíztam kicsit, 80 kg körül voltam (174 cm mellé) és mostanra sikerült 69-68-ra lefogyni, de még mindig van hasam meg a csipőm is kiszélesedett.

A másik a lábfejem...Sajnos én mindig szégyelltem őket kicsit, általában csak a sokadik randi után voltam a barátom előtt mezítláb. Lúdtalpam van, a bokám is bedől, és a hízás után az egész lábfejem kiszélesedett, szóval egyszerűen nem érzem nőiesnek őket....Szóval nem sok kedvem van ehhez, de semmi ötletem nincs, hogy lemondjam (volt annyi eszem, hogy igent mondtam egy pár napja)...Ez így nagyon gáz előtte szerintetek?



2020. jan. 1. 16:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz menni, de mész, akkor hülye vagy.
2020. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

A lábfejet, lábat szard le, nem a középkori Kínában élünk. Ha pedig fétises, akkor nem fogsz nagyot veszíteni.


De miért mész el egyáltalán erre? Pont ez a célja, hogy levetkőzz egy kicsit, ami alattomos. De ha azért, mert "ő fizeti és jó a potya", akkor meg is érdemlitek egymást.

2020. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%

"De miért mész el egyáltalán erre? Pont ez a célja, hogy levetkőzz egy kicsit, ami alattomos. De ha azért, mert "ő fizeti és jó a potya", akkor meg is érdemlitek egymást."


Én se agyalnék ezen, pont ezért, élből elutasítottam volna. Nem is biztos, hogy foglalkoznék ilyen pasival. Bár tudom, hogy huszonpárévesen még nem biztos,hogy van annyi tapasztalat, hogy legyen ennyi önbecsülése vagy akárminek nevezzükje valakinek.

2020. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Igazából először azért mondtam igent, mert sokat várt a második randival, nekem viszont bejön nagyon. Szóval most is inkább attól félek, hogy nem fogok tetszeni neki, de ha meg lemondom, akkor lehet nem hív többre....
2020. jan. 1. 16:20
 5/38 anonim ***** válasza:
75%

#4


Már most borítékolom mi lesz ennek a vége. Ha kell leragasztom és kirakom valahova és majd meglátod, hogy "már megint igazam van" - de én gyűlölöm ezt.

2020. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem második randi helyszín, de már ismeritek egymást..

Felöltözve is látja az alakodat, nem vagy kövér, legfeljebb a bőrhibákat is észreveszi; a lábfejeddel ne foglalkozz.

2020. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%
Ha amiatt nem hívna többet mert nem láthatja a majdnem pucér testedet a 2.randin akkor nem sokat veszítettél. Egy farok nem ér ennyit csak mert jópasi. Ne alázd meg magad. És nem a lúdtalpad miatt írom ezt... Ha ez segít a válasz hasznosságán, nő vagyok.
2020. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%

#7


Szerinted más elbírálás jár egy válaszért nem alapján? Ez elég érdekes és nem túl korrekt.

2020. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%
8: neked muszáj mindenkibe belekötnöd? :)
2020. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Mast is fűzoget hidd csak el!
2020. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!