Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszéljek vele a pénzről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele a pénzről, vagy kellemetlen lenne? Szeretnék még vele találkozni

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, vagyis már futólag korábban is ismertük egymást, de beszélgetni kb másfél hónapja beszélünk rendszeresen. Találkoztunk is kettesben kétszer, ami szerintem nagyon jól sikerült, aztán egy hete eltűnt... Nem is nagyon írogatott, hirtelen távolságtartó lett. Azt hittem, hogy én csináltam valamit, vagy mondtam esetleg, ezért egy barátjánál kicsit kérdezősködtem (ismertem a srácot, nem ismeretlenül támadtam le). Kiderült, hogy az a problémája, hogy nincs pénze... Vagyis hogy még gimis (ő 17 lett most, én 22 vagyok). Így nyilván zsebpénzt kap, nem dolgozik. Az a baja, hogy az előző párkapcsolataimban "elkényeztettek" úgymond és tart tőle, hogy ő kevés lenne nekem, nem tudná megadni azt a luxust, anyagi biztonságot, amihez szoktam. De nem is várom ezt tőle. Sokkal jobban örülök egyetlen szál rózsának tőle, mint a százezres virágboxoknak. A volt barátomtől főleg akkor kaptam drága ékszereket, táskákat, ha valamiért ki kellett engesztelnie és hiába örültem neki, ezeket beárnyékolta valamennyire a szomorúság is. Vagy hogy a másiktól autót kaptam... Pont ezért neki nem kell már vennie nekem, mert van. Nem vágyom arra, hogy drága helyekre vigyen vacsorázni, vagy külföldre hosszúhétvégézni, vagy egész télen valami egzotikus helyre... Nekem pont elég, ha itt a városban sétálunk kézen fogva és közben megállunk fagyizni, vagy bármi.

A haverja kérte, hogy ne mondjam meg, hogy beszéltünk, így kicsit nehezebb. De szerintetek kéne vele beszélnem erről? Mert közben a haverja is azt mondja, hogy odavan értem, folyton rólam beszél és hogy ez így neki is nehéz, mert tele van kétségekkel, azt hiszi, hogy nem lenne elég jó nekem.


2020. máj. 31. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki nyugodtan.
2020. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele, bár megértem a srácot, a férfiasságát sérti, hogy nem tud neked megadni mindent, amit szeretne.
2020. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Hívd meg te valamire, és fizess helyette is.
2020. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Most még nem zavar téged a csórósága, ám jön egy nagyobb vita és ez lehet az első, amit a fejéhez vágsz: "Bezzeg a Jani, bezzeg a Zoli ide vitt, ezt vette nekem stb." 😏
2020. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!