Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli elet feladasa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli elet feladasa?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk mar gyerekek, kb. Egy eve ismerjuk egymast, egy hobbink van, ezert egy tarsasagba jarunk. Egy ido utan joban lettunk es kiderult, h tetszem neki (ő a srác én a lány). Nagyon sokat bókol, probal nagyon kedvesen kozeledni hozzam, de en ellokom magamtol, mert egyreszt evek ota egyedul vagyok, masreszt van egy eleg jol mukodo baratsag extrakkal kapcsolatom (ami nem akarom, h tobb legyen!). Kedvelem a sracot es jol erzem magam a tarsasagaban... de megsem tudom elengedni a jelenlegi kenyelmes, szingli eletem. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

2020. máj. 31. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene nekd senkivel ismerkedned. Ezzel a pasival sem kellene szórakoznod. Gondolj bele, ő nem tudja, hogy téged titokban dug a kerület alfája.

Jobb lenne, ha ezt pasit is egyértelműen elutasítanád, ne okozz neki szenvedést.

2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem akarsz kapcsolatot, akkor mond meg neki
2020. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy van aki kezelget helyette.. és egyből visszavesz a bókolásból.


Szegény srác, már most sajnálom.

2020. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mond meg neki. Nincs baj élvezed a szingli életét, ha a srác megfogott volna téged nem gondolkoznál ezen.
2020. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja ne szórakozz a srác érzelmeivel. Talán azért próbálkozik, mert tudja, hogy egyedül vagy. Mond meg neki, hogy neked így jó. Azért pedig ne jöjj vele össze, mert nemtudod eldönteni mit akarsz. Majd ha biztosra tudod mit akarsz, akkor csinálj bármit is.

Bár ezzel a sráccal akkor se. :D "Barátság" extrákkal... Talán maradi felfogásom van, de vagy normális kapcsolatom legyen, vagy semmi("barátság extrákkal") sem. Ez férfinál és nőnél is cinkes. Bár mindenki a saját lelkiismeretével számoljon el. Én nem ítélkezem, mert felőlem mindenki azt csinál amit akar, ameddig engem nem érint kínosan. A barátságot pedig tedd idézőjelbe legközelebb a "barátság" extráknál.

2020. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bezzeg a prostitúciót a többség elítéli, de a "barátság extrákkal " kapcsolat, az teljesen normális.


Megérett a világ a pusztulásra.

2020. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!