Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek feladjam? Elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feladjam? Elrontottam valahol ha igen hol?

Figyelt kérdés

megpróbálom röviden leírni..:

annyi a helyzet hogy eleinte nem ismertem de írtam neki fb-n és visszaírt bemutatkoztam beszélgettünk 1 kicsit utána elmondtam neki hogy mit is érzek..ö nagyon meglepődött aztán megkérdeztem hogy van e bármi esélyem és annyi volt a válsz hogy " áhh :SS " én nagyon szeretem meg rengeteg mindenbe hasonlítunk hasonló zenei ízlés stb... nekem pont olyan az ideállom mint ö és neki is kb olyan mint én ...nem szeretném feladni de nem tudom van e értelme... majd szeretném elhívni valahova..

szerintetek mit csináljak?



2013. máj. 15. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges köröket futnod,nem érdekli a dolog.
2013. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1: Hány éves vagy?

2: Fiú or lány?

3: Fb-n nem jó ötlet szerelmet vallani , ezt elbasztad !

2013. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

17f


hogy tudnám helyrehozni?? bármit megtennék!!!


Nem akarnám annyiba hagyni mert annyira érzem hogy öszeillenénk és bármit megtennék érte!!


mit csináljak??

2013. máj. 16. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig jó, hogy bejelölted és veszéltél vele. De utána el kellett volna hívni valahova, személyesen beszélni vele, mert lehet azt hitte hogy csak szórakozol.
2013. máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom elbaxtam!!! de akkro majd elhivom valahova...


ha igent mond akkor talán nincs nagy gond de ha nemat akkor hagyjam vagy akkor se adjam fel??

2013. máj. 16. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad a helyébe!


Én lány vagyok, 17 éves. Nekem nehéz beleképzelni magát a csaj helyzetébe:

1. Rám ír egy hapsi.

2. Kicsit beszélget velem a hapsi.

3. OMG szerelmet vall a hapsi? De jó, bejövök valakinek, és ő is elég bejövős... de mi van, ha szórakozik? Nem hihetek neki ennyi után, jóformán nem is ismerem! Biztos csak szórakozik!

4. Nem írok neki konkrét választ ami IGEN vagy NEM lenne, inkább írom, hogy áhh :SS

2013. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz na :DDD nem tudok írni.
2013. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!! a legutolsónak főleg nagyon szépen köszönöm !!!!!!!!!!!
2013. máj. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!