Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék egyensúlyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék egyensúlyba a párommal, ha soha nem engedi, hogy én fizessek stb?

Figyelt kérdés

A párom idősebb, kb 2.5x annyit keres mint én, így ragaszkodik, hogy bármit csinálunk ő fizessen. Ez először kedves volt tőle, de már hónapok óta együtt vagyunk, nem szeretném, hogy szórja a pénzét, a vírus miatt megcsappant az ő bevétele is.

Gyakran jelzem neki, hogy én szeretnék fizetni, de 10-ből 1x engedi kb. Tudom, hogy neki ez természetes, szívesen fizet, de szeretnék egyensúlyba kerülni. Fizetett be anno utazást is, ő vette a repjegyet és a szállást is ő állta. Ebből aztán nem lett semmi, nem tudtunk most menni.

Gyakran főzök neki, akkor én is vásárolok be vagy viszek neki bort stb. hogy érezze, hogy nem akarom kihasználni.

Szerintetek probléma ez vagy ha neki természetes akkor ne zavarjon? Meddig normális, hogy a férfi fizet?

28N



2020. jún. 1. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

ALAP, hogy a férfi fizet. Férfiként én sem engedem, és engem is rohadtul zavar.

Egyensúly? Ez KAPCSOLAT, nem matekpélda!


Amúgy jön a karácsony, vegyél neki egy NAGY dolgot. Pl.: drága óra.

2020. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és engem idegelt ki ezzel úgy csaj, hogy inkább elküldtem.
2020. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel akar imponálni. Szerintem jól kezeled; ajándékozzad meg rendszeren (főzés, meghívás) és akkor nem fogod egyoldalúnak érezni.


F

2020. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen, én már elfogadtam, legalább a közös terveinkbe bele rakom a megsporólt összeget.

26N

2020. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Semmit, örülj neki. Ha 2x annyit keres mint te, akkor nem az 50-50 az egyensúly amúgyse.

Nem tudom együtt laktok-e, ha igen, akkor intézd te a bevásárlást többször, ha nem, akkor hívd át vacsorázni, főzz neki valamit, vagy tegyél félre egy nagyon jó szülinapi ajándékra.

Ha mi elmegyünk valahová randizni, akkor is szinte mindig a párom fizet. De a bevásárlások nagy részét én intézem nekünk ez nem jelent gondot.

2020. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyivel jobban keres, akkor ne aggódj miatta. Ajánld fel amikor érzed, de ne erőltesd, vannak olyan férfiak, akiknek ez tényleg fontos.
2020. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!