Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit gondoltok a való életben, utcán, tömegközlekedésen, egyéb helyeken ismerkedésről, hogy veszitek ha egy férfi/srác leszólít titeket?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntitek el hogy adtok e neki esélyt, illetve mi az ami imponáló nektek, és mi az ami kevésbé?

2020. jún. 8. 16:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem zavarna, de a férfiak nagy része egyszerűen nem tud kulturáltan ismerkedni, vagy nagyon fogalmatlan arról, hogy milyen ismerkedési stílus az, ami nem jön be a nőknek - nem látja azt, hogy kik hogy jönnek oda hozzánk, és milyen ismerkedési forma az, amitől már a tapasztalatunk miatt a hideg ráz.


Azzal nem lenne gondom, hogy vki odajön, ha épp nem mással vagyok elfoglalva, köszön, megkérdezi, hogy nem zavar-e; ha esetleg kikosarazom, nem lilul be a feje, és nem üvölt le mindenféle válogatós k...nak, nem jön intim témákkal, pajzán poénkodással 3 mondat után és mondjuk nem 10 kategóriával igénytelenebb nálam (őszinte leszek, én felháborítónak tartom, amikor egy konkrétan "7 napja nem fürödtem jelleggel büdös" bagó-cefreszagú, zsíros hajú, koszos ruhájú, rohadt fogú egyén úgy gondolja, hogy nálam, egy tiszta, kellemes illatú, igényes nőnél esélye van, és egyáltalán oda mer jönni). Meg ne is az élete szerelmének nevezzen meg ne nyálaskodjon, hogy így-olyan drága meg tündérke meg harmatillatú jázminvirág.


Sajnos a tapasztalatom az azokról, akik odajönnek, hogy lerí róluk, hogy én voltam a napi 20., akit megszólított, csak a luxy cicák mind kikosarazták, vagy lerí róluk, hogy csak szex kéne... alap udvariasságot hírből nem hallották (köszönés luxus, az meg nem érdekli, hogy én ráérek-e, mert az fontosabb, hogy lyukat szerezzen magának); akkor zavarnak, amikor láthatóan nem érek rá (nem egyszer történt olyan, hogy füles benn a fülemben, kocogtatja a vállamat, azt hiszem, fontos dolgot akar mondani, közben csak annyi, hogy "csini vagy, elmegyünk moziba?"; volt, aki akkor jött oda hozzám jópofáskodni, amikor konkrétan a postán már az ügyintézővel beszéltem; volt olyan, aki követett volna a lépcsőházba, ahol lakom, ha nem kiabálok rá, hogy ezt azért mégsem kéne... olyat sem piszkálunk, aki a telefonjával van elfoglalva, mert nem feltétlen csak facebookozik vagy candy crushozik, olyat sem, aki telefonál éppen, olyat sem, aki láthatóan nagy siet valahova). Azzal kezdik, hogy jó a mellem / a seggem.

2020. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi, aki az esetem, baromira tetszik, az barhol megszolithat. Viszont nekik nem szokasuk. Aki nem jon be, nem neztem ra, semmi biztato gesztust nem tettem fele, sot, mikor bamulni kezd, ingerulten allok felre, az ne jojjon oda.
2020. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs olyan opció, hogy attól függ, ki az. Mert ha egy rendes srác szólít meg, azzal nincs bajom.
2020. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!