Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit gondoltok a való életben, utcán, tömegközlekedésen, egyéb helyeken ismerkedésről, hogy veszitek ha egy férfi/srác leszólít titeket?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntitek el hogy adtok e neki esélyt, illetve mi az ami imponáló nektek, és mi az ami kevésbé?

2020. jún. 8. 16:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

9/11

Nem hiszem, hogy felfogtad a valaszok lenyeget.

Ami az volt, hogy a legtobb pasinak nincs annyira kulturaja, hogy akkor probaljon ismerkedni, amikor a masik is nyitott ra.

2020. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Ok, próbálkozhat, de ha van párja valakinek vagy nem akar ismerkedni, gyorsan megértően udvariasan álljatok tovább. A párom úgyis frászban van mert az exe rommá csalta, nem akarom rá a szívbajt hozni hogy kivel beszélgetek, vajon nekem is tetszik e az illető, stb stb. Szóval úgy menjetek oda bárkihez hogy tiszteljétek, és tudjátok hogy max 10 % esélyetek lesz. A többi esetben mondjátok hogy bocsi (gondoljátok is komolyan) és menjetek tovább.
2020. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Szerintem lehetne ezt jól is csinálni, pl. nekem nem lenne azzal bajom, ha valaki odajön hozzám egy megfelelőnek tűnő szituációban és szimplán beszélgetést kezdeményez, aztán ha valóban alkalmas, szimpatikus és van miről beszélgetnünk akkor beszélgetünk. Viszont nem így szokott történni, legalábbis nekem még nincsen ilyen pozitív élményem ezzel. Tényleg vagy olyan lehetetlen szituációkban jönnek oda, amikor senkivel sem fogok leállni beszélgetni pl. sietek valahová, nem egyedül vagyok, telefonálok vagy éppen valamivel el vagyok foglalva és nem szeretném, hogy megzavarjanak benne. Valamikor tök ijesztően és bizarr módon csinálják, pl. volt aki futott utánam és a vállamnál fogva megfordított, hogy azt hitte ismer, ja nem (ami nem volt átlátszó, tényleg), kérdezgette hová megyek, mert akkor jön velem ő is (órára mentem, mondta jön ő is...), illetve volt nekem is ilyen kocsiból kiszólós esetem, meg jellemzően szeretnek azzal jönni, hogy "gyere, elviszlek" (de nem fogok beülni egy idegen ember kocsijába). Valaki pedig szimplán a semmiből úgy kezdi, hogy elhív randira, menjünk ide, menjünk oda, menjünk hozzá/hozzám (a legjobb tényleg), holott tök idegenek vagyunk egymásnak és biztos nem fogok egy vadidegennel elmenni sehová sem, nem is ismerjük egymást.
2020. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Ha nagyon nyomulna az kevésbé lenne szimpatikus.

Nyilván, ha tetszene adnék neki esélyt. 40

2020. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó poén, hogy egyesek szerint két lehetőség van: a leszólítósdi, vagy az örök szingliség. Soha nem állok szóba ilyen béna betanult csajozós szövegekkel nyomulós pasikkal, akik viccesnek hiszik magukat. A nagyobb baj az, hogy nem fogadják el az elutasítást és még akkor is nyomulnak, ha megmondtam, hogy van párom. Egy ideje már rájuk se nézek, akkor pár k. anyázás után továbbállnak ezek a "kedves úriemberek".
2020. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%

16.-nak.


Aki PUA szöveggel nyit, azt egyértelmű küldeni kell az anyjába. De én sosem úgy teszek, azt sem tudom hogyan kell, csak a helyzetnek megfelelő szöveggel. Ha erre az alapvető elemi udvariasságot sem vagy képes kihozni magadból, akkor én is le K.-ználak, igaz, csak magamban.

2020. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Az utcán sétálva/rohanva azért ne, de egyéb hétköznapi helyeken, ha nem csak úgy hirtelen a semmiből, hanem kis szemezés, egymásra mosolygás után teszi, az szerintem nem rossz. De nekem - a #16-t idézve - kb. tényleg ez a két opció van, mert nincs más lehetőségem ismerkedni, a net sem pálya. Ha más helyzetben lennék, tele egyéb lehetőségekkel, akkor lehet, hogy én is teljesen elutasítanám ezt.
2020. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem bárhol lehet jó az ismerkedés, ahol meglátsz valakit, aki tetszik. Pl lehet ha nem mész oda, többet nem adódik, és akkor bánod, hogy nem mentél oda, pedig lehet tök jó lett volna. Mert ha pl valaki azt mondja hogy neten nem jó, de mi van ha élőben sose futnának össze; vagy pl mi van,ha valaki meg pont élőben nem szereti ha zavarják; de neten meg úgyse bukkan rá

Ami imponál1. Az én mércémmel nézve, számomra, az én szememben nézzél ki jól (genetikád legyen tetszetős; öltözeted nem kell, hogy márkás legyen, csak lehetőleg ne rongyos, és fürödj -mondjuk nyáron pl elnézhető ha mondjuk izzadt vagy, lehet az is , hogy pont előtte fürödtél mielőtt elindultál, azt menet közben már megizzadtál , tehát az nem baj; csak több napos szagod ne legyen, mert az már kellemetlen:D)

2.Ha aranyos vagy. Úgyse fogod tudni megjátszani magad, az , ami lejön az "energiáidból" -kisugárzásod kellemes békés, szelíd, szerethető-e.


Meg pl akivel össze kell jönnöd, elvileg vele úgyis összehoz a sors; illetve mondjuk lehet,hogy járás pont nem lesz belőle, de vélhetően beszélgettek majd.

2020. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy írták is, ez egyetlen, de igen fontos dolgok tud elhasalni szinte mindig. Egyébként ha valaki jól csinálja(csinálná), akkor akér itt is lehetne ismerkedni.


Egyrészt figyelembe kell venni, hogy alapból az ember a pontból tart B pontba, hogy lehet rohadtul nem kíváncsi mások (vadidegen) társaságára), meg lehet van valakije alapból. (Utóbbit persze nem lehet soha kizárni)


1-2x hozzám is jöttek oda, megmondom őszintén, nagyvárosi életvitellel zsigerrel utasítok vissza mindenkit, ha hirtelen közelít hozzám a semmiből..


Egyszer egy srác is utánam jött, még szimpinek is tűnt, de van valakim. Viszont túl hirtelen ért volna, akkor sem mentem volna bele randiba valószínűleg, ha szingli lennék, de ő legalább kapisgálta a how to-t.


Szerintem utcán/tömegközlekedésen (IS!) csak úgy lehet sikeresen ismerkedni, (legalábbis magasabb eséllyel hatékony), ha előtte történik egy összenézés+mosoly...


Nyilván sokban javít az esélyeken, ha sikerül ilyen szituációt elérni, és csak utána szólítod meg a lányt, hogy ez megtörténik ( ha rámosolyogsz->ő visszamosolyog). Persze ezt sem mindig sikerült összehozni, de akkor is akkor van több értelme.

2020. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!