Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak ilyen klissék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen klissék, hogy a csajozáshoz jó beszédstílus, humor, megjelenés stb. kell? Nem az a fontos, hogy önmagát adja?

Figyelt kérdés
Most vagy ciki teljesen önmagukat adni vagy félnek ettől és felvesznek klissés szerepeket. Egyáltalán van értelme az ilyen mi kell a nőknek cimű cikkeknek, puáknak meg egyéb okoskodásoknak mikor csak magunkat kéne adni? Úgy látom nincs értelme szerintem mindenkinek más a vonzó.
2017. júl. 1. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tapasztaltam, hogy ez nem klisé. A csajoknak tényleg ez kell. A barátomnak rohadt jó beszélőkéje van, de ő az a fajta, aki csak ágyba akarja vinni őket. Sokszor volt már olyan, hogy direkt össze próbált engem hozni csajokkal, mert nekem akkoriban egyáltalán nem volt jó beszélőkém, sőt nagyon beszari voltam. Azok a csajok mindig inkább visszamentek beszélgetni vele. Idővel viszont fejlődtem, ettől a barátomtól valamennyire sikerült eltanulnom a stílusát, sokkal kommunikatívabb és humoros lettem, és ez jócskán sikeresebbé tett a csajok körében. Ha beszédes, humoros vagy, a csajok azt hiszik, hogy így sikeres vagy/leszel, aki biztonságot nyújt, képes vagy őt szórakoztatni. Neked sem kellene szerintem olyan csaj akivel ne tudnál jól elbeszélgetni, viccelődni, szúrkálódni. Így hamar megunnátok egymást. És a kinézet is számít valamennyire, bár ez szerintem az előbbi után egy másodlagos dolog(kivéve, ha az illetö nagyon ronda)
2017. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Valamit félre értesz. Nem erőltetett, betanult, elvárt dolgok kellenek. Mikor találkoztam azzal a lánnyal, aki kellett nekem, ezek természetesen, alapból jöttek. Nem kellett hozzá forgatókönyv, gondolkodás, hogy mit is mondjak, mire vigyázzak, stb.

Kényszeresen csinálod, régen rossz, észrevehető és menekülnek a nők.

2017. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobban vonzódsz egy pozitív, humoros emberhez, mint egy befordult, folyton panaszkodó, hangulatgyilkos személyhez.
2017. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó beszédstílus, humor és jó megjelenés nem zárja ki azt, hogy valaki önmagát adja. Gondolod, hogy akinek van humora, vagy jó a megjelenése, az mind csak megjátssza magát?

Igaz, hogy mindenkinek más a vonzó, de kevés embernek vonzó az, aki nem tud beszélni, nincs humora, és rossz a megjelenése.

2017. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Úgy vettem észre, hogy ha ezek nincsenek meg, akkor a fene megette az egészet.
2017. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha módos vagy, vagy jóképű lehetsz kuka is, lesz nőd úgy is.
2017. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

A valós elvárás az, hogy persze, add önmagad, de az olyan legyen, amilyet ők szeretnének.


Ha az önmagad olyan, amilyen nekik nem tetszik, akkor váltott meg, állj be a sorba és vedd fel a klisés szereped. Vagy dögölj meg egyedül.

2017. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Az "add önmagad" szöveg egy ezobio bullshit. A klisé kell a nőknek, nem más. Bár ha tényleg ilyen klisés vagy, akkor tényleg önmagadat adod :)
2017. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az add önmagad az egyetlen szabály, ha párkapcsolatra vágysz, ugyanis egy életen át nem tudsz majd hazugságban élni.

Igen, vannak vonzóbb tulajdonságok, de ha bejössz egy lánynak akkor félénken, csendesen is bejössz, ha meg nem, mindegy, milyen erőltetett szöveget nyomsz.


Nincsenek klisék, és egy pozitív, kommunikatív ember nem "klisé". Én ismerek hallgatag, de nagyon férfias pasit aki bejön a nőknek. Mondjuk nem egy depresszív szerencsétlenség, ez tény.Szóval: add önmagad, de vedd tudomásul hogy nem mindenkinek fogsz kelleni.

2017. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

#9

Nem lehet egész életben hazugságban élni, de a hódításnál a klisés, kamuzás szükséges, mert anélkül még csak megismerni sem akar a nő. Ha megvolt elég idő kapcsolatban hogy megismerjen, lehet marad akkor is ha leveszi a férfi az álarcot. Ez mindig is így volt...

2017. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!