Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál,ha ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál,ha ismerkedésnél napokig nem válaszolna a randipartnered,azzal a kifogással hogy nagyon elfoglalt?

Figyelt kérdés

Írnál neki,de csak napokkal később válaszolna.

Azt mondaná,hogy azért nem írt,mert nagyon elfoglalt.

Makd még párszor eljátszaná.

Elfogadnád ezt a kifogást?


2020. jún. 22. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám el.Totálisan életszerűtlen az, hogy nincs fél perce valakinek megírnia, hogy elfoglalt és majd ír később. Ilyenkor megkérdezem, hogy miként lesz ideje egy párkapcsolatra a erre nincs.
2020. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyors válaszra a budin ülve is van lehetőség, nem igaz, hogy napokig nem volt egy pár perce, hogy reagáljon. Egyszer sem hiszem, hogy ezt el tudnám nézni, de még ha esetleg többször is bejátszaná, biztos, hogy nem folytatnám az ismerkedést. Egyrészt, mert ha ilyen beállítottságú, mint ahogyan az egyik válaszoló említette, akkor baromira nem illünk össze, másrészt meg ha nincs napi 2 perce gyorsan lepötyögni nekem valami választ, akkor hova akar kapcsolatot? Azzal mikor fog foglalkozni? Minek így neki, ha ennyire nincs ideje semmire? Szóval kösz, kihagynám.
2020. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így gáz. Van aki nem szeret írogatni, volt ilyen barátom nekem is, hogy max egy egy szavas válaszok, viszont ő minden este felhivott... Ha ennyire nem erdekled, hogy nem válaszol, de más formában se keres, akkor nem vagy fontos neki, érdemes tovább lépni.
2020. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerkedtem ilyen lánnyal. 3 naponta válaszolt, semmi bocsi, csak folytatta a beszélgetést.


Amikor rákérdeztem, mennyire komolyan érdeklődik irántam az volt a válasz, hogy még nem tudja, ő nehezebben nyílik meg, és induljon ez kötetlen időtöltésnek, majd kialakul. Aha, mondom oké. Be kell valljam, nagyon tetszett, ezért nem kuldtem el a bús fenébe.


Csakhogy aztán már találkozókat is lemondogatta, vagyis nemhogy lemondta, hanem "nem látta előre még a következő napját sem", szóval ha néha megkérdeztem, hogy na ezen a szombaton ráérsz? Akkor sajnos nem, sőt volt olyan is, amikor már hétfőn megírta, mielőtt rakerdezhettem volna, hogy "hát azt sem tudon, hol leszek hétvégén" (leginkább szombat délutánonként)


Aztán amikor megmondtam neki, hogy ez nemhogy kötetlen ismerkedés, de még csak nem is ismerkedés (másfél hónap alatt 2 találkozó), és köszönöm szépen így nem folytatnám, akkor egy picit fel volt háborodva, hogy hát ő az idejével nem koteles elszamolni. Nem is kértem ilyet sosem :D


Visszaterve: én sem tudom, higy minek ismerkedett, hiszen ha ennyire nincs ideje, akkor minek kapcsolat?

2020. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!