Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek szimpatikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek szimpatikus, ha a srác szeret fotózni?

Figyelt kérdés
Alapvetően a fotózás miatt szeretek elmenni például nyaralni, erdőt járni, túrázni. Nem is a nyaralás érdekel, hanem hogy megörökítsem a tájat, és később visszanézzem. Nemrég kezdtem ebbe a hobbiba, tehát még gyerekcipőben jár, de idővel szeretnék minél többet utazni, főleg belföldön. 30f

2020. jún. 29. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem érdekel. Meg manapság már már mindenki fotós, aki vesz egy alap gépet, és játssza a Robert Capa-t?
2020. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a negativitást. Nem mondtam, hogy hivatásos fotós lennék, még azt sem, hogy fotós lennék. A hobbim a fotózás.
2020. jún. 29. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan ilyen vagyok nőben, mindig velem a masina, jó hobbi.
2020. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Szerintem a fotózás egy jó kis kreatív hobbi.
2020. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, nem zavar, de nem is erdekel. Anyam viszont igy szedte fel az exet, fenykepezo volt a csavonal es leszolitotta a geppel kapcsolatban.
2020. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretek fotózni, el is végeztem egy 3 hónapos tanfolyamot, de a fotózás megmaradt hobbi szinten. Nálam nem jelent ez nagyon plusz pontot, persze oké, hogy egy közös érdeklődés, de a fotózás leginkább egyedüli hobbi. Párom nem fotós mániás, mégis vele vagyok.


Remélem nemcsak úgy fotózgatsz, hanem beleásod magad a technikai részébe is, tehát, hogy mit milyen beállításokkal érdemes fotózni. Kattingatni a h..lye is tud, de megfelelően kihasználni egy tükörreflexes gép adottságait, helyesen, jól komponálni egy képet, ahhoz már tanulás szükséges.

2020. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene :) Nekem is ez a hobbim
2020. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én is hobbi fotózok. Nekem a kedvencem a természet( növények, állatok), étel fotó, és termék fotó készítés. Ne foglalkozz 1-essel ez egy tök jó hobbi.
2020. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha a másiknak a hozzáállása nagyon más, abból komoly kapcsolati problémák is lehetnek. téged csak a fotózás érdekel a nyaralásban, folyton megállsz mindent lefotózni, folyton a gépet állítgatod, vele sosem foglalkozol (vagy ő így érzi), hosszú időt pepecselsz a fotózással, amikor ő menne tovább és te meg mennél tovább máshova, ahol ő még időzne, vagy pláne veled szeretné kiélvezni a pillanatot. nem feltétlenül megoldhatatlan probléma, de azért elég sok kapcsolatban nem működik jól.

ismerek olyat, akivel ezek miatt inkább nem megy a párja el sehova, mondván “csináld, csak támogatlak, csak én nem akarok részt venni benne, találkozom inkább barátnőkkel, vagy olvasok otthon helyette” meg olyat is, aki inkább el is adta a fényképezőgépét, mert annyira nem volt lehetősége a párja mellett fotóni, illetve kedve egyedül, hogy így nincs szüksége gépre! max telefonnal fotózik azóta.

a megfelelő párral és megfelelően kezelve a dolgokat viszont működhet jól. főleg, ha mindketten fotóztok és ugyanúgy élvezitek indketten, vagy legalább a másik megtanulja elviselni és jól kezelni az ilyen helyzeteket.

2020. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!