Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után,hogy célszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után,hogy célszerű megmondani a lánynak,hogy nem akarok vele újra randizni?

Figyelt kérdés

Van egy lány először randiztunk és igazából már félóra után tudtam,hogy nem akarok tőle többet.


Bár bőven lett volna lehetőségem nem nyomultam,nem csókoltam meg még a kezét sem fogtam meg direkt

( kicsit távolságtartó is voltam)


Megkért,hogy kísérjem haza,felhívótt magához,hogy igyunk meg egy teát


( de őszintén még lefeküdni se akartam vele) úgyhogy kedvesen megköszöntem és inkább elbúcsúztam tőle.


Rájöttem ,hogy se külsőleg,se belsőleg nem az esetem.


Hogy üzenjem meg neki messengeren,hogy nem akarok tőle semmit.

Lehetőség szerint úgy hogy ne legyen sértődés.



2020. júl. 3. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg a találkozót, és mondd,hogy szimpatikus volt, de úgy érzed,hogy nem illetek egymáshoz,nem érzed úgy,hogy folytatni kellene az ismerkedést. Igy nem bántod meg, de őszinte vagy Vele.
2020. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd el újra, ne altad, ne írogass. Esetleg hívd fel vagy írj neki, köszönd meg a randit, mondd meg hogy sajnálod de úgy érzed ebből részedről nem lesz semmi. Pont.
2020. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik,köszönöm szépen.
2020. júl. 3. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen ahogy az előző írta ad tudtára udvariasan hogy nem szerernél több randit vele. De ne várakoztasd és ne vesztegesd az idejét mert mig arra vár hogy keresd lehet addig találna egy olyan férfit aki igenis szeretné ugy ahogy van.
2020. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hú elküldtem amit mondtál,most izgulok egy picit hogy mit ír majd vissza😬
2020. júl. 3. 11:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj udvariasan meg fogja érteni. Neki is érdeke hogy korrekt legyen a partner mert ő sem akarja hogy az idejét vesztegessék.
2020. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen , szépen finoman tudtára kell adni, hogy részedről nem szeretnél folytatást.

Szerintem ez a korrekt.

2020. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megköszönte

Ez a őszinteség dolog bevált

2020. júl. 3. 12:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség az őszinteség, az nem taktika, vagy játszma. Minden ember értékeli az őszinteséget, ha udvariasan mondod el.


Ezt jegyezd meg senki idejével nem szabad játszani, se érzéseivel!

2020. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de tényleg köszönöm.
2020. júl. 3. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!