Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a találkozás 2. másodpercében már tudom, hogy nem akarok semmit az illetőtől?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedésből induló eseteknél már mikor meglátom az illetőt, akkor tudom, hogy ebből semmi nem lesz. Olyan feleslegesnek érzem ilyenkor a 2-3 együtt töltött órát ilyenkor.

Nem hiszem azt sem, hogy jó megoldás kamu indokkal elmenni fél óra után.


Van erre esetleg valami köztes megoldás szerintetek?

26/N



2020. márc. 5. 02:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Fotót nem szoktak küldeni a delikvensek?

Elvileg az alapján szoktak dönteni az emberek, hogy mit akarnak később.

2020. márc. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert válogatós vagy, csakúgy mint én. Én is ismerkedek a neten és ugyanígy vagyok vele. De nem csodálkozom, mert ha egy utcán mész végig és megnézed a szembe jövő ellenkező neműeket, ott is kiderül egy másodperc alatt, ki az akiben megfogott valami, akinek az érintését el tudod képzelni a bőrödön, stb. Szerintem így működünk és kész, lehet sokan tagadják vagy épp erőltetik az ellenkezőjét.

Közös megoldás? "Ne haragudj de úgy érzem nem jössz be..." -mint etikus megoldás. Ami egyszerűbb letiltod a skype-on.


#1-nek nem tudok igazat adni, minek fotót küldözgetni, ha webkamerán átjön a mimika, a másik félre irányuló figyelem, egy mosoly, egy összeráncolt szemöldök, az illető hangja, stb.


50+/F

2020. márc. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolod, hogy a külsőségek azonnal, csalhatatlanul, 1 másodperc alatt 100% megsúgják: "ő -e az igazi" és ha bármi nem stimmel, akkor 0% esély és lehet továbblépni. Lehet kétségbe vagy esve és minél előbb találni akarsz valakit, nem tudom.
2020. márc. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ne kertelj.

Mond meg h ne haragudj de nem vagy az esetem igy eloben

Sok sikert

Es elmesz

2020. márc. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Az en reszemröl ez úgy nez ki,hogy felajánlok egy kávét,üdítöt.Meg akkor is,ha nem az esetem,vagy fordítva.

Még az elején közlöm nem sértöen,hogy nem fogunk randizni.És sok sikert kivánok,hogy megtalálja a pärját.Ettöl meg értékelni kell a másikban az igyekezetet,és a fáradságot,hogy megjelent a találkán.Nem kell óräkig malmozni,toporogni,de egy 10 perc-félóra sztem belefer,nem fog leesni a gyürüd.

A faképnél hagyást,es a durva,faragatlan elutasítást bunkó dolognak tartom.Föleg akkor,amikor már volt egy -két levélváltás.

Viselkedjünk már emberhez méltóan!

2020. márc. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azért van ez, mert felületes és pszichológiai szempontból éretlen személyiségű vagy.


2 sec. alatt el tudod dönteni, milyen belső értékei vannak?

2 sec. alatt el tudod dönteni, boldog lehetnél-e mellette?

2 sec. alatt el tudod dönteni, hogy semennyire sem értékes számodra a vele tölthető idő?


Van köztes megoldás: érzelmi, önismereti felnövésnek hívják. Nem megy energiabefektetés nélkül, de megéri. 26 éves vagy, lassan utol kellene érned a kortársaid átlagát.

2020. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés fura, csalóka lehet. Az írásából sokat le lehet szűrni, de nem feltétlen mindent. Mivel nem látod a fizikális személyét, így csak egy előképzeted van, lehet róla, ami megint csalóka lehet.

Mit szeretnél? Az alapján dönts, hogy elsőre dobni akarod, vagy legalább 5 levélváltásig adsz annak a valakinek esélyt.

2020. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Felszínesség.
2020. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Szerintem tele vagy előítéletekkel. Lehet ez tudatos vagy tudat alatti. Ha tudsz angolul, akkor nézz utána annak, hogy unconscious bias.
2020. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Mert nő vagy, így csak külső alapján ítélkezel.
2020. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!