Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után,hogy célszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után,hogy célszerű megmondani a lánynak,hogy nem akarok vele újra randizni?

Figyelt kérdés

Van egy lány először randiztunk és igazából már félóra után tudtam,hogy nem akarok tőle többet.


Bár bőven lett volna lehetőségem nem nyomultam,nem csókoltam meg még a kezét sem fogtam meg direkt

( kicsit távolságtartó is voltam)


Megkért,hogy kísérjem haza,felhívótt magához,hogy igyunk meg egy teát


( de őszintén még lefeküdni se akartam vele) úgyhogy kedvesen megköszöntem és inkább elbúcsúztam tőle.


Rájöttem ,hogy se külsőleg,se belsőleg nem az esetem.


Hogy üzenjem meg neki messengeren,hogy nem akarok tőle semmit.

Lehetőség szerint úgy hogy ne legyen sértődés.



2020. júl. 3. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj a külsejével?
2020. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyet ne felejts el: barmit csinalsz, az nem lesz jo neki. Kezdem erteni a gyavan eltuno, valaszra se meltato embereket. Ugyanis nincs az a kimeletes szep szoveg, amit ne fogadna rosszul a tobbseg, plane hogy o tobbet szeretne.

De barmit teszel, az jobb, mint szanalombol es idonyeresbol jobban belebonyolodni.

2020. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Raszta hajú,nagyon elvont "hippi" szerű lány

( valószínűleg füves is)

Kijelentette,hogy ő nem borotválkozik( sehol) a lábán láttam is különben.


Az alakja alapvetően vonzó volt,de ez az életfelfogás tőlem nagyon messze áll.

2020. júl. 3. 19:31
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy gyorsan jelezted neki hogy ne haragudjon de nem.
2020. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!