Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a helyes ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 hónapja lett vége egy kapcsolatom, ami nagyon rossz volt, túl sokat tettem bele, és kb. semmit nem kaptam vissza, 3 hónapos kapcsolat volt és nagyon megviselt, sajnos túl lelkis vagyok. 2 hete elkezdtem beszélni egy aranyos lánnyal, eddig egyszer találkoztunk és jól éreztem magam nagyon. Mikor üzenetben is beszélünk nagyon kedves, aranyos, figyel rám, szóval igazából minden megtalálható benne ami fontos számomra. De viszont az a baj sokszor úgy érzem bizonytalanak vagyok, mikor találkoztunk teljes mértékben azt éreztem, na igen vele eltudom képzelni komolyabban, mikor meg nem akkor teljesen váltakozóak az érzéseim. Nem tudom mitől lehet, lehetséges, hogy félek egy újabb csalódástól, vagy még az ezelőttin nem lennék túl?(Abban biztos vagyok soha nem akarnék tőle újra semmit, mert nagyon megviselt és nem akarom újra ezt a köröket). De attól is tartok ha ez a probléma, hogy nagyon bele éli magát és később mondom sajnálom nem megy, megbántom. De az is bennem van ha most megszakítok minden kapcsolatot vele, akkor pár hónap múlva bánni fogom, hogy egy ilyen lányt hagytam elveszni. Mi lenne a helyes? Össze vagyok zavarodva teljesen.

23/F



2020. júl. 13. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Félsz, hogy úgy jársz, mint az előzővel. Jó lenne, ha a másik lány hibáit nem vetítenéd ki az újra.


F

2020. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen próbálj meg összejönni vele szerintem.

Bááár még nem tudhatod, hogy akar e tőled komolyabbat.

Én is tök jól elvoltam tökéletes lányokkal mégis elutasítottak :P

Jól elvagytok meg kedvesek vagytok egymással az egy dolog.

De próbáljátok meg ha így van. Lehet még jobban megfogod szeretni mint most.

Ha a későbbiekben úgy érzed, hogy az életedet nem kötnéd vele össze akkor megbeszélitek majd a dolgot. Lehet ő is így van vele.

23 év még fiatal. Ha 1 évig jól elvagytok akkor bármi lehet. De ha 1 év múlva úgy érzitek ez már sok volt akkor meg ugyan ott vagytok csak tapasztaltabbak lettetek. Nem öregedtetek semmit.

Én mindenképpen megpróbálnám vele. Az élet túl rövid. Mindig azt nézd ami jelenleg a legjobb neked amitől boldog leszel. Ne a múltba élj. A jövő se olyan fontos mint a jelen. Mindig azt csinálsz amit éppen szeretnél. Aztán a többi miatt majd később aggódsz ha úgy van.


21/F

2020. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lány hogy érez irántad? Nyitott lenne egy komoly kapcsolatra? Szerintem mindenképp beszélj vele! ha azt látod benne hogy szeretne téged őszintén és kedves rendes lány.Ne hagyd veszni! A mai világban egy ilyen lány kincset ér, és ha te nem, majd más lecsapja a kezedről.
2020. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolja teljes mértékben, mondta is holnap menjünk piknikezni a Margit-szigetre , csinál sütit, szendvicseket.
2020. júl. 13. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Add meg magadnak és neki is a lehetőséget a szerelemre, boldogságra semmit nem veszíthetsz, csak akkor ha nem. Próbálod meg
2020. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dizelesgozgep ***** válasza:
Probáld meg :)
2020. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyon jól sikerült a tegnapi találkozó, remélem idővel ahogy többet találkozunk helyre rázódom, és elmúlik a bizonytalanság.
2020. júl. 15. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!