Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire utalhat ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ez a viselkedés a férfi részéről? Valósággal megijedtem tőle

Figyelt kérdés
Egy jóképű, okos, művelt férfiról van szó. Elkezdtünk randizni, nagyon illedelmes, kedves, hihetetlenül vonzó. Annyira monoton és nyugodt hangon beszél mindig, semmi nem zökkenti ki a nyugalomból. Romantikus. Eddig 4 randink volt. Amolyan "túl szép, hogy igaz legyen" figura. A legutóbbi randinkon bementünk egy gyorsétterembe, amíg sorban álltunk, addig egy kis dologban eltérő véleményen voltam, mint ő.. erre ő elkezdett "ordibálni" velem és kirohant az étteremből. Ennyira megalázva még sosem éreztem magam, nagyon nehezen tudtam csak visszafogni a sírást. Nem értette, hogy mi bajom van ezzel. Rögtön átváltott és kérte, hogy öleljem meg.
2020. júl. 13. 14:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban pszichopata, akkor alig vannak érzelmei, ami van, az is máshogy működik, mint egy egészséges embernél. Kiválóan tud manipulálni és eljátszani a szerepét. Nem hiszem, hogy ilyen könnyen fel lehetne egy pszichopatát dühíteni.

Szerintem nem pszichopata, de az biztos, hogy teljesen defektes. Kerüld el messzire.

2020. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha pszicho is a pasi, valószínűleg az lehet ha egy sima étel választástól így kiakad, az pont nem a Kérdező hibája. Hiszen nem volt ráírva a homlokára, hogy bajok vannak az elméjével. Az ilyen csak idővel derül ki. Szóval ne gratulálj neki mert pont nem tudhatta, hogy ilyen, ez nem az ő hibája, hogy egy ilyennel hozta össze a sors.

Lehet ebből is tanulni éppenséggel bár az ilyen pszicho jól megtudja játszani magát. Sokszor nyájasak. Most már tudod mivel lehet kiugrasztani valaki, ha ellenkező véleményt adsz.

De legalább hamar kiderült így adj hálát, hogy nem pazaroltál rá több időt.

2020. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata valószínűleg, vagy hasonló.
2020. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Flúgos. Ezzel többet te ne találkozz.
2020. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Messze kerüld örökre ezt az alakot!
2020. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez a monoton beszed lehet gyogyszertol is, lefojtott indulattol, es attol is, hogy szerepet jatszik viselkedik. Ezutan egyetlen eselyt nem kapna tolem. Egy hosszabb kapcsolatban mindket fel orditozhat egymassal ugy, hogy mar nincsenek gatlasaik egymassal szemben. De ez igy veszelyes figuranak tunik. Komolyan.
2020. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%

11-nek igaza van, a pszihopata lassan öl, nincsenek drasztikus érzelmikitörései és ilyen gyorsan ki sem derül róla.

Temperamentumos pasi, akinek nem kellettél eléggé, ugyhogy jobb is ha ez kiderült időben.

2020. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nárci.
2020. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus is lehet, mert nem tudta elviselni hogy nem azt gondolod amit ő, nem értettél vele egyet. Én sajnos voltam együtt nárcisszal, pár hónap után kezdődtek az üvöltözős dühkitörései pitiáner, sokszor mondvacsinált dolgok miatt, amikért még engem tett felelőssé.. de így látatlanban tényleg nem lehet diagnózist felállítani, a lényeg hogy nem százas a fószer, jól tetted hogy hamar megszabadultál tőle.
2020. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy kiderult. Tarskeresőzős időszakomban randiztam pár hónapig egy pont ilyen sráccal, először csak kisebb kirohanasai voltak, amiket még úgy ahogy el lehetett nézni, mert amugy általában teljesen normál volt, de később már mikor kezdett eldurvulni (hisztiroham az autóban vezetés közben meg ilyenek) szakítottam vele, de aztán zaklatptt, munkahelyem környékén olàlkodott ilyesmi, szóval én azt javaslom gyorsan zárd le, mert az ilyen típustól nagyon nehéz szabadulni.
2020. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!