Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek ismerkedéskor fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ismerkedéskor fontos hogy a férfinek milyen telefonja van? Jelent valamit ha drága vagy ha olcsó mobilja van?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, nem tudom megkülönböztetni őket.


Amúgy nálunk is tapossák egymást az emberek a céges ájfonért, nekem két hónapja lehetne, de mondtam, hogy ráér, nem hiányzik. On call dutyt kell vállalni érte amúgy, de saját telón is megoldható.

2020. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy számít, hiszen a telefonjával akarok szeretkezni meg az autójával.... Te jó ég! 🤦‍♀️
2020. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

"Ha csak abból indulok ki, hogy nálunk a cégnél egyesek mire nem képesek egy céges iPhone-ért nők és férfiak egyaránt akkor biztosan számít."


Már nem azért, de két havi megtakarított pénzem egy top IPhone. Akinek ez már vagyon, az rohadt hülye!

2020. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

#13

Az emberek többsége szarrágó és szereti a potya dolgokat. Nem fog a saját keresetéből 300 ezer forintot kiadni egy telefonra. Inkább kisírja a főnöknél, bevállalja hogy hajnali kettőkor is csörömpöl a céges e-mail. Ja és megy a beszerzőkhöz, hogy tokot, fóliát, meg csecsebecsét is szeretne a telefonhoz.

2020. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 omba ***** válasza:
Ha valakinek ez számít, arra én nem nagyon számítok.
2020. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az az elszomorító hogy az emberek a külsőt nézik( tárgyat) és már rögtön szerelmesek lesznek. Az ilyen embereknek üres az életük. Itt jön képbe hogy mit tett le az asztalra az aranyásó rib.anc.
2021. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!