Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy a paritok zenei ízlése hasonló legyen mint nektek?

Figyelt kérdés

Vagy az is elég ha nyitott arra amit ti hallgattok és szívesen megismerné a kedvelt műfajaitokat és ha igénylitke ő is bevezetne titeket abba amit ő hallgat.


Vagy teljesen közömbös számotokra a zene téma?


Leginkább 18-24 év közöttiek válaszait várom, +/- pár év belefér.



2017. nov. 6. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valamennyire stimmeljen. de nem ha nem, az se nagy gond. csak akkor ne bomboljon a zeneje minden nap. egy csajt lattam a vonaton akinek egy eluveitie szam volt a csengohangja. de szerintem a baratjaval beszelt ugy hogy az eluszott.
2017. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Persze ha diszkó vagy mulatós lenne a kedvence, azt nem érteném, de nem fontos, hogy szeresse vagy meg akarja ismerni, amit szeretek.
2017. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem fontos
2017. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az én pasimnak legyen jó ízlése, ha nincs neki az kizáró ok - Nem vagyok meleg, csak kíváncsi, de ne áruljátok el a barátnőimnek...
2017. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fontos, mi is csak néhány régi klasszikus rock/blues zenészt/zenekart szeretünk mindketten, egyébként nem szeretjük egymás zenéit. Számomra nagyon fontos a zene, de ebből a szempontból tök lényegtelen, hogy ő mit hallgat, nem muszáj mindent együtt csinálnunk, így egyszerűen a zenehallgatás/koncertre járás külön program.
2017. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mondjuk szerintem ez maximum tinik körében lehet nagyon fontos tényező, vagy azoknál akiknek az élete a zene körül forog.


Mondjuk ha mulatós vagy minimál lenne a párom kedvence afelé nem szívesen nyitnék, de pl. a metál, rock, indie, country vagy valamilyen igényesebb elektronikus zene felé szívesen nyitnék, mivel nagyrészt rappet hallgatok, néha komoly zene (de utóbbiban nem igazán vagyik otthon, csak szeretem) és már kezdem unni, de magamtól nehéz nyitni más nűfajok felé.

2017. nov. 6. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért necces merőben más stílusú zenéket szeretni mertgondolom nem mindennapos a füles a fejeken, hanem néha szereti bezengeti az ember a lakást egy kis muzsikával na és akkor a másik hova meneküljön.
2017. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A zene, kizáró ok lenne, nekem soha nem lett volna párom, mert én minden zenétől a falra mászok. A párom, imádja a zenét. Még sincs belőle gond.
2017. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt majd tőle kell megkérdezni, hogy mennyire tolerálná amit szeretek. Nekem mindegy hogy ő mit hallgatna.
2017. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos. Igazából azért, mert ez is egy közös pont lehet köztünk, beszélgethetünk a zeékről, amiket mindketten kedvelünk, ami erősíti a kohéziót a kapcsolatunkban adott esetben. Most nincs barátnőm egyébként.
2017. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!