Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem jókor lépett be a másik fél az életetekbe és később mégis összejöttetek? Nem most jött el a mi időnk?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, aki sajnos külfödre kényszerül másfél évre. Ezért a találkozást sem erőltette, mert nem szeretett volna elmélyülni érzelmileg egy kapcsolatban. Végül találkozgattunk, két hétig jártunk, nagyon szép volt minden, majd napról napra egyre jobban kihúzta magát a kapcsolatból, mondva, hogy nem most jött el a mi időnk. Szex még nem volt, mondta, hogy nem szeretné, ha úgy érezném kihasznál, tényleg tisztel és többre becsül annál, minthogy testiségbe torkolljon a dolog. Mondtam neki, hogy mások is élnek távkapcsolatban, ő viszont hallani sem szeretne erről, rossz tapasztalatai vannak. Hajthatatlan. 4 napja nem keres. Én írtam neki, hogy remélem jól van és várom, hogy újra beszélgessünk. Küldött rá egy ölelős szmájlit, de nem méltatott további beszélgetésre. Mondta, hogy neki így is borzasztóan hiányozni fogok, nem fog tudni hazajönni ezidő alatt, így nem tudjuk normálisan tartani a kapcsolatot, nem szeretné ezt folytatni jelenleg. Mit tehetnék? Erőltessem, hogy legalább beszélgessünk? Vagy felhívjam telefonon? Nem akarok túl ragadósnak sem tűnni, de hiányoznak a közös percek.

2020. júl. 20. 19:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még nem tiltottam le, azóta reagált egy képemre és összesen ennyi történt. Nem tudom minek nyomatja akkor a sziveket ha nem áll velem szóba
2020. júl. 28. 13:36
 12/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanolyan szituációba keveredtem. Kérdző, merre változott azóta a helyzetetek?

Egyszer találkoztunk, azután körvonalazódott neki, hogy külföldre kényszerül hosszabb ideig. Nem keresett, én írtam ekkor rá és szerencsére értelmesen elmondta mi a helyzet. Szívem szakad meg, de nem kérhetem távkapcsolatra, én se szeretném és bár valószínűleg megoldható lenne, hogy én is kiköltözzek, nem ilyen kezdetleges szakaszban akartam felvetni.

Nem maradtunk semmiben (barátunk leszünk-e, fogunk-e beszélgetni, stb), így próbálom ésszel elfogadni, hogy ennyit szánt a sors. Többet nem akarok piócáskodni, így is féltem, hogy annak fogja érezni, hogy a hallgatásból próbáltam kihúzni.

Szerintem attól, hogy nem fogunk beszélni, egy-egy kép likeolás belefér, én is fogom értékelni, ha valami érdekeset posztol. Érdekes, értékes embernek tartom, de nincs értelme szívatnunk magunkat, örülök annak, hogy úgy tűnik, sikerül megvalósítani az álmát :)

2020. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!