Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedek egy fiúval, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiúval, de sokszor érzem, hogy sajnos nagyon izzadságszagú a hónalja, pedig amúgy tetszene. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg neki finoman hogy nem túl illatos, de amúgy tetszik neked mint férfi. Ha nem lesz változás, azt úgyis jelzi a tested mert nem fogod kívánni vele a szexet.
2020. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki ajándékba dezodort vagy parfümöt.
2020. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Én ha stresszelek iszonyatosan megizzadok, hiába a deo meg a parfüm. Olyankor mindig elnézést kérek, és kimegyek a mosdóba, áttörlöm magam nedves törlővel, és újra befújom magam.

De az is lehet, hogy nem megfelelő márkát használ. Párom is gyakran megizzadt eleinte, és valamiért egyből fürdés után sose dezodorozott. Mikor együtt aludtunk, elmondtam neki, vettem olyan deot, ami nekem tetszik, azóta használja egyből fürdés után, és már nincs is ilyen gond évek óta.

Ha alapvetően igényes, én nem dobnám, ez egy olyan apróság, amin lehet változtatni, ha akartok.

2020. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

A párom is izzadékony. Inget hord, zuhanyzik, dezodort is használ. Ennek ellenére Őt is, de engem is, zavar. Már javasoltam,hogy szőrtelenítse a hónalját, rá izzadásgátló golyós deó. De mivel nagyon szőrös /a mellkasa-háta is/, és van rajta időnként kevesebb/több túlsúly, ez sem megoldás. Izzad.Ami persze még az ingén is átüt.


Persze, lehet Vele beszélni, lehet megoldást javasolni, terméket venni, de ha mindezek ellenére izzad, és a kérdezőt a szaga /mert az van/, vagy a látványa zavarja tény,hogy ront a vonzódáson.

2020. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Lachesys ***** válasza:
37%

nekem is voltilyen problémám, pedig nő vagyok. államvizsga előtt annyira izgultam hogy az ágyban fekve is megizzadt a hónaljam.... és hát szaga is volt:\ szólt is párom érte:\ de én nem sértődtem meg, igaza volt... a garnier 96h deóját megvettem és azóta nincs gond (de lehet a sikeres államvizsga gyógyított meg:D)

szóval szerintem a deo azért segíthetne. pl az olds spice elég ütős, olyat kéne használnia. az a baj kapcsolatban ezt már megbeszéli az ember, de ismerkedés elején.... hát nem tudom, ciki. de végülis szerintem ha normális nem fog hisztizni rajta.

2020. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak teljesen jó válaszok nullán? Ez itt normális?
2020. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha én izzadnék bizonyára a kapcsolat elején mondanám ezt. Kellemetlenül érzem magam, teszek érte/ellene,ha ötlete van elfogadom.

De általában erről kevesen beszélnek, főleg ismerkedési szakaszban.

Vannak akik gyógyszert szednek, és bizonyos gyógyszerek az izzadtságnak is különös szagot adnak.


Nekem kolléganő ismerősöm volt akinek irtózatos lábszaga volt.

Elismerte, próbálkozott, de évekig nem talált rá még orvos segítségével se megoldást.

2020. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ah, annyira kínos ez és így ismerkedés alatt nem biztos, hogy jó ötlet felhozni... Múltkor együtt aludtunk (nem feküdtünk még le), adtam neki egy pólót aludni, de annyira büdös lett, hogy ki se mostam, inkább kidobtam. Nem hiszem el, hogy ő nem érzi ezt.
2020. júl. 21. 09:58
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd ezt a srácot, szerintem ez Téged annyira taszít /jogosan/,hogy emiatt nem vonzódsz Hozzá.Igy nincs miről beszélni.Érzi, persze...de mindenhogy probléma. Ha érzi és nem tesz ellen, az a baj. Ha nem érzi...akkor miért is nem érzi/zavarja?Mert igénytelen...
2020. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem fog mukodni a legnagyobb joindulat ellenere sem. Teged kismertekben is zavarni fog ez a szag, az meg elkerulhetetlen. Van, aki izzad, es megsem taszitoan budos. Van olyan szag, amitol messzirol is viszolygunk. Nekem pont iszonyuan kifinomult a szaglasom, van, aki szinte semmit nem erez meg.

Ez sulyos felallas, nem egyszeru, megoldhato dolog. Annyira kar.

2020. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!