Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok, 3. lemondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, 3. lemondott randi?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja beszélek az illetővel, aki elég messze lakik tőlem. Közép út, Budapest.

Az első randin, én felértem, és majdnem 3 órát vártam mire senki nem jött. Este azt mondta sajnálja, de dolgoznia kellett...

A másodiknál szintén vártam rá, mire este annyit írt, hogy bepánikolt...

Ma lett volna a 3. első randi, de ismételten nem is jött, illetve el sem tudok érni...


Szerintetek? Miért van ez?


2020. júl. 22. 09:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg van olyan hülye akivel ezt meg lehet tenni? 😂😂😂
2020. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#7: mi abban a véletlen, hogy az első randin elfelejt szólni, hogy nem tud eljönni?

Keressél másik srácot, lehetőleg közelebbit.

2020. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az van, hogy a srác alapból se akart veled találkozni, csak szórakozott veled. Ezek után én szóra se méltatnám, de a legjobb lenne a tiltás.
2020. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha neked ennyi fölösleges pénzed meg szabadidőd van, hogy a semmiért feljárj pestre nézelődni, akkor hajrá. A csávó meg röhög, hogy hogy megszívatott. Gondolom mostmár csak kíváncsiságból is megnézi, hányszor tud még beszopatni.

Ennyire ne legyél már hülye.

2020. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Mit akarsz te egy ilyen pasitól?

Most komolyan... Vannak normális férfiak is ne ragadj le egy olyannal aki ennyire szavahihetetlen.

2020. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Azonnal tiltsd le és felejtsd el.
2020. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Ne alazd meg magad senkiert, a joistenre nem varnek 1 oranal tobbet meg akkor se ha kozbe Evat kell fenekelje mert almasbuktat sutott.
2020. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha egy srácot érdekelsz, hanyatthomlok ügyelni fog, hogy pontos legyen és odaérjen, már csak a szex reményében is. Mondom ezt 30f-ként. Persze magamból indulok ki, de biztos van sok gyökér.
2020. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te megjatszod, vagy direkt hülye vagy?
2020. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagy balek vagy 😅😅😅

Ő meg otthon röhögött rajtad. Tuti maga sem hitte, hogy még harmadszor is odanentél. 😊😅😅

2020. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!