Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nőként?

Figyelt kérdés
Járok vérplazmát adni és szimpatikus az egyik orvos. Egyszer találkoztam csak vele, de remélem máskor is lesz még ő. Én 24 éves lány vagyok, ő is fiatal, velem egykorú lehet kb. Nekem is van tippem, de szerintetek mit kéne tennem, hogy szóba elegyedjünk? :)
2020. júl. 27. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, figyeld meg majd jelentkezik, ha akar valamit tőled és észre vett, mint nő, addig meg foglald el magad.
2020. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél beszédes és mosolygós, a többi adni fogja magát, ha tetszel neki.

Egy példa: megkérdezed, hogy mit csinált a hétvégén, majd visszakérdez, te elmeséled, hogy az egyik barátnőddel kávézni voltatok, és ilyen rossz kávét még életedben nem ittál, bár igazán jó kávézóra még nem is akadtál a városban... egy ilyen magas labdát csak az nem fog leütni, aki nem akar tőled semmit.

2020. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez így sok lenne, mivel csak a papíromat kell aláírnia és nem is biztos hogy emlékszik majd hogy látott már szóval elég random lenne egy ilyen személyes kérdés.
2020. júl. 27. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es,egyszer találkoztak. Még csak nem is ismerősök, orvos-páciens kapcsolat. Semmi kőze nincs a kérdezőnek a magánéletéhez/szabadidejéhez. Kérdező,semmit nem tudsz Róla,akár foglalt is lehet. Csak óvatosan...
2020. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Félreértettem akkor, azt hittem, hogy a vérplazma adást az az orvos felügyeli, kitöltenek együtt valami nyomtatványt is, ilyesmi... hát így tényleg nehezebb.

Szerintem ha a szemébe nézel és elmosolyodsz, azzal nagyon nem lehet mellélőni :) Illetve ott van a happn nevű alkalmazás, azt pont az ilyen esetekre találták ki.

Kíváncsi vagyok amúgy, hogy neked mi a tipped: remélem, nem akarsz rosszullétet színlelni, vagy ilyesmi :D

2020. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer volt egy olyan sztori mikor kolisok voltunk h az egyik csaj ejjel hosszú idő utan se akarta abbahagyni a csuklast a szobaban. Igy elkisertuk azbugyeletre ahol rezidens fiatal doki volt es furcsan nezett ránk,kerdezgettte honnan jövünk,total azt hitte "akarunk valamit" ejszaka.:D


Jot rohogtunk rajta.

2020. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!