Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, tenyleg fontosabb nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, tenyleg fontosabb nektek az onbizalom, mint hogy hogyan nez ki a ferfi?

Figyelt kérdés
Vagy lehet akarmekkora onbizalma egy nektek nem tetszo/semleges ferfinal, inkabb valasztanatok egy alacsony onbizalmu, de nektek tetszo ferfit?
2020. júl. 29. 05:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Az alacsony önbizalom ès amik vele járnak számomra taszítóak bármilyen külső esetén. Viszont egy kevésbé előnyös külsőt nagyon fel tud dobni az önbizalom és talpraesettsèg.
2020. júl. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen tuti recept. Mondjuk ha számomra egy irritálóan rámenős bájgúnár stílusa van, hiába magas az önbizalma és néz ki jól, nekem sok lenne, kb. mint egy kigyúrt öltönyös porszívóügynök is két kiló pacsulival és valami nagy órával. De sok nőnek meg tetszik ha valaki lehengerlően nagydumás és vizuálisan is jó kiállású. Nekem az önbizalom "csak" annyi, hogy értékesnek tartja magát és értelmesen lehet vele beszélgetni és férfias (cselekvőképes, udvarias, segítőkész). Ez fontosabb, mint hogy hogy néz ki, de azért külsőnél is van egy minimum, pl. egészségre törekvés, ápoltság, értelmes fej :) Bár úgy vettem észre azért a kettő együtt jár.
2020. júl. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Semleges ferfin rengeteget dob az onbizalom! Nyilvan egy olyanon, aki eleve taszit, nem sokat. Pl lehet lehurrogni, de nekem egy dagi, pattanasos srac akkor se jonne be, ha o a megtestesult Onbizalom es Karizma. De egy semleges, atlagos srac, akivel szimplan annyi baj van, hogy nem kiemelkedoen jokepu, nem szegezodik ra minden tekintet azonnal, ahogy belep valahova... o siman vonzova valhat, ha van onbizalma.
2020. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%

Van egy pattanás a bal vállamon.Nem szép,pont most néztem.És nem vagyok átlagos.

Önbizalom:Nem csapkodom a kocsmaasztalt,csak úgy csendesen elvagyok.

2020. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ.


Többnyire minden embernèl fontos lehet, hogy egészséges mértékű önbizalommal rendelkezzen. Az még nem gond, ha valaki picit önbizalomhiányos, de amúgy normális. Viszont kórosan önbizalomhiányos ember taszító lehet, még akkor is, ha jóképű.

2020. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Ez természetesen hazugság. A külső és az anyagi helyzet azok, amik igazán számítanak egy nőnek. Inkább fordított az összefüggés: aki jól néz ki, az sikeres a nőknél, így megnő az önbizalma; aki csúnya, az sikertelen a nőknél, így elmegy az önbizalma.
2020. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6-os, nem hozzad szolt a kerdes.
2020. júl. 29. 08:05
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, de a nők úgysem válaszolnak erre őszintén.
2020. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez nem ennyire egyszerű.

Nem mindegy mennyi, milyen az az önbizalom, és nem, semmiképp nem mindegy, hogy néz ki.

2020. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Fontos az onbizalom ! De ettol meg nem mindegy a kinezet. Teny h sokat dobb egy pasin ha van onbizalma sarmos tud flortolni udvarolni. De azert van egy szint amin ez sem segit.
2020. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!