Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, tenyleg fontosabb nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, tenyleg fontosabb nektek az onbizalom, mint hogy hogyan nez ki a ferfi?

Figyelt kérdés
Vagy lehet akarmekkora onbizalma egy nektek nem tetszo/semleges ferfinal, inkabb valasztanatok egy alacsony onbizalmu, de nektek tetszo ferfit?
2020. júl. 29. 05:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Az önbizalom nálam pl döntő erejű. Ha nincs, soha nem lesz férfi a szememben az illető. Viszont hiába van egészséges önbizalma valakinek, akinek taszít a külseje.

Volt egy srác még középiskolában. Nagyon jó teste volt mert vizilabdázott, viszont a feje számomra taszító volt, a stílusától meg a hátamon felált a szőr. A mai napig szinte undor kap el ha rá gondolok mint férfi. Ennek ellenére voltak barátnői.

Azért hoztam őt példának, mert neki is volt önbizalma. Ennek ellenére se a külseje, se a jelleme nem lett vonzó.

Azt mondanám, az önbizalom számomra olyan mint a fűszer a levesbe. Nélküle eleve ehetetlen a leves, de azért kicsit kevés ha csak az van benne.

És önbizalom terén is át lehet esni a paci túloldalára. Ilyet is ismertem. Az is taszító, ha valaki tényleg a semmire veri a mellét és mindenben jobbnak és okosabbnak hiszi magát mindenkinél.

Tehát ez megint nem olyan egyszerű kérdés. Csak a külső, vagy csak az önbizalom, vagy csak a kedvesség stb. önmagában kb semmit nem ér.

Az pedig ember függő, kinek milyen arányban fontos egy-egy jellemző megléte.

2020. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi ésszel, mint amennyi a kérdezőnek meg a #6-os válaszolónak van, tök mindegy, hogy néztek ki, mennyi pénzetek van, és mekkora az önbizalmatok.
2020. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

A legfontosabb, hogy mi van az önbizalom mögött, és hogyan definiálod az önbizalmat. Igen, nagyon vonzó, ha van, de ne ilyen beképzelt önimádat legyen, mert az nem egészséges önbizalom. Másodsorban: legyen mögötte valami. Legyen értelmes, művelt, kulturált és érdekes ember. És akkor nem baj, ha ezt tudja magáról, sőt.

De ha valakinek csak a külseje miatt van önbizalma, az engem sosem érdekelt. Az ilyen bájgúnárok nem kellenek. Tehát számomra vonzó az önbizalom, de belső értékekkel megtámogatva, illetve azokra vonatkozóan. Az átlagos külső bőven megfelel.

2020. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
Röviden, tömören: Előnytelen külsővel kitörölheted a segged az önbizalommal!
2020. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

#14

Elméletileg igazad van.

Gyakorlatilag meg nem nagyon fordul elő ez a felállás...

2020. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%
Én voltam együt komplexusos, önbizalomhiányos emberrel, így tudom mivel jár. Soha többet nem mennék bele semmilyen viszonyba ilyen emberrel, akkor se, ha külsőre tetszik és akkor se, ha van egy csomó jó tulajdonsága mellé. Az ízlésem pedig olyan amilyen, aki általában nekem tetszik, az a környezetemnek 99%-ban nem, szóval szubjektív téma. Szerintem egy kevésbé jóképű, de magabiztos, laza, humoros ember simán lehet nagyon vonzó.
2020. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!