Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire vonzó számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vonzó számotokra, ha egy férfi kőműves? Vagy jobb az, ha egy diplomás irodista?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert épp azt tervezem, hogy itthagyom az egyetemet és elmegyek szakmát tanulni, kőművesnek vagy burkolónak.

Azért tervezem ezt, mert realizáltam a helyzetet. Nyári szünetben elmentem dolgozni egy építkezésre segédmunkásnak és ott szembesültem azzal, hogy egy kőműves 5000 forintos órabérért dolgozik, havonta megkeres 800 ezreket.

Diplomával meg ennek a felét sem kapnám.


Megmondom őszintém, a társadalmi elvárások nagyban befolyásoltak abban, hogy egyetemre mentem. Féltem attól, hogy ha nem lesz diplomám, akkor lenéznek majd a nők vagy kevesebbnek tartanak. De most viszont úgy érzem, sokkal jobban járnék egy szakmával.



2020. júl. 29. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Mi tart vissza? Tanulj szakmát:)
2020. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mindig megbámulják a fenekemet és utánam füttyögnek szóval nem vonzóak számomra
2020. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

Kőműves: Hajnalban megy a brigáddal, estig melózik, majd olyan 7 körül hazajön hulla fáradtan. Király!


Villany ÉS víz-gáz-fűtés. Ez a nyerő! Pláne, ha van egy fix., karbantartói melód és mellette nyomod a maszekot. Na úgy, jó helyen, tényleg megvan a havi 700!!!

2020. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
En csak attol tartanek, hogy a kollegak rossz iranyba viszik, hiaba lenne egy ertelmes ember alapbol. Ha be tud illeszkedni egy alpari tarsasagba, akaratlanul is elkezd hozzajuk hasonlitani. Ha nem tud beilleszkedni, ugy meg nem tudom, hogy lehet egyutt dolgozni masokkal. Nem minden komuves alpari, de eleg sokan igen. Ha talal egy olyan csapatot, akik jo fejek, fiatalok, nem a napi sorike adag elteti oket, az szuper. Nem maga a munka szamit, hanem sok egyeb aprosag.
2020. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sulit mindenkepp fejezd be, ha már benne vagy, utána jöhet a szakma. Es igen, jól látod, egy jó szakmával jobban kereshetsz... Nekem mindegy mit csinál, csak legyen èrtelmes...

N

2020. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt egy kőműves-építésvezető barátom. A normális nem füttyögő fajtából. Imádtam, jó szívvel emlékszem rá..és baromi vonzó,férfias volt ;)
2020. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%

Ne hagyd ott az egyetemet. A kőművesek meg hasonló szakmájúak számomra nagyon taszítóak, koszosak, büdösek, isznak, piálnak, pfújj. És fizikailag hamar gallyra mennek. A diplomával viszont karriered lehet ( már ha piacképes szakon tanulsz.)

L

2020. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7

Ès szerinted ha karrierem van az jobb, mint ha egyéni vállalkozóként a saját magam ura lehetnék? Számomra az utóbbi vonzóbb. Nem lenne főnök, sem HR-es, nem csicskáztatna senki, úgy osztanám be az időm ahogy akarnám

2020. júl. 29. 22:58
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
Nekem mindegy, mennyit keres, csak értelmes legyen. Aki otthagyja az egyetemet, nem az.
2020. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De egy jó hiányszakmával kétszeresét is megkeresném, mint diplomával.

Nem tudnám biztosítani a családomnak azt az életszínvonalat, mint amit egy egyéni vállalkozó szaki tud.

Apa is villanyszerelő, fizeti a pesti albérletemet. Én ezt nem fogom tudni megtenni a leendő gyerekemnek és szégyenlem is magam ezért.

2020. júl. 29. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!