Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan a férfiak?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan ugyanaz történik velem. Elhívnak randizni,aztán már a randi végén rögtön rám másznának.

Mindig ez történik, mindig azt hallom tőlük,hogy annyira vonzó vagyok ,szexuális kisugárzásom van és teljesen beindulnak.

Ez komoly,létezik ilyen? Mert eddig mindig ez volt,nem volt még egy komoly kapcsolatom sem e miatt, a randizáson kívül semmi komoly nem történt még ,a randik max.2 alkalomnál tovább nem tartanak mert mivel nem fekszem le velük nem foglalkoznak többet velem 😔

Nem értem ,nem nézek ki úgy mint egy utcalány,nem hordok olyan ruhákat,nem festem agyon magam.

Miért lehet ez?

Lehet ,hogy nekem sosem lesz normális kapcsolatom?

24éves lány vagyok.

És még szűz,szeretnék már nem az lenni de én első randin senkivel nem fogok lefeküdni.


2020. aug. 9. 18:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

Férfiak többsége ilyen általában.

Főleg azoknak a férfiaknak a többsége, akikre a nők nagyja felfigyel. Szóval a felső 25-30%.

24F

2020. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Olyan srácoknak mondasz igent a randira, akik csak szexelnének. Hát, ez ilyen. A top pasik megtartásához kevés vagy, a többit meg nem találod elég jónak.


(Amúgy naponta jönnek hasonló kérdések, amikre ugyanezt a szintű normális választ leírják. Aztán jön a szokásos felháborodás, mert itt gyk-n senkinek sincsenek túl nagy elvárásai...)

2020. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

😔

Kevés lennék a megtartásukhoz?

Hát köszönöm szépen ezt a kedves választ.

2020. aug. 9. 18:29
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Mindjárt megsajnállak. Komolyan. 😆
2020. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy az ide írók is remekül reprezentálják: a ma fiatal pasik többsége egy oltári bunkó, aki semmibe nézi a nőket.

Nagy szerencse kell, hogy kifogj egy normálist. Az online ismerkedést meg jobb, ha elfelejted.

2020. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek utolsó, egy bunkó paraszt gyökér vagyok, de legalább felvállalom. Ez az egyik, a másik pedig, hogy a nők hisztije a figyelemfelhívás miatt van, azért csinálják, hogy figyeljenek rájuk, elég gáz viselkedés. Nem lehetne ezt inkább nőiesen csinálni? Oké, akit a kérdező írt valóban bunkók, egyetértek megint csak mert arra mennek, hogy durr bele, majd viszon' látás.

De nem sírni kell, tudjátok, hogy így vagytok a legjobbak, a legszebbek, ha jön egy f*szi aki dob titeket, ne úgy fogjátok fel, hogy ti vagytok a hibásak vagy csúnyák vagy mittudomén, hanem várod a következő pasast, aki majd megbecsül. Olyan nehéz ez lányok?

2020. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Arra gondolt, hogy felkelted magadra a figyelmet szexuálisan de nincs miért kapcsolatot tartaniuk veled, párkapcsolati szempontból. Dugni akarnak de ennyi. Varázsold el őket valami mással. Bár ha tényleg ilyen pasik, akkor meg keress mást és őt varázsold el valami mással. 23F
2020. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Velem is ez van nyugi
2020. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat akarsz közel engedni magadhoz, akik nem kíváncsiak rád, csak a testedre. Mielőtt randira mész valakivel, először ismerd meg az illetőt!
2020. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan pasas akinek tökmindegy a belsőd, csak szex. Olyan is van akinek érdekes a belsőd, csak akkor legyen valami ami érdekes is! 23F
2020. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!