Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan a férfiak?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan ugyanaz történik velem. Elhívnak randizni,aztán már a randi végén rögtön rám másznának.

Mindig ez történik, mindig azt hallom tőlük,hogy annyira vonzó vagyok ,szexuális kisugárzásom van és teljesen beindulnak.

Ez komoly,létezik ilyen? Mert eddig mindig ez volt,nem volt még egy komoly kapcsolatom sem e miatt, a randizáson kívül semmi komoly nem történt még ,a randik max.2 alkalomnál tovább nem tartanak mert mivel nem fekszem le velük nem foglalkoznak többet velem 😔

Nem értem ,nem nézek ki úgy mint egy utcalány,nem hordok olyan ruhákat,nem festem agyon magam.

Miért lehet ez?

Lehet ,hogy nekem sosem lesz normális kapcsolatom?

24éves lány vagyok.

És még szűz,szeretnék már nem az lenni de én első randin senkivel nem fogok lefeküdni.


2020. aug. 9. 18:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Definiáld légyszi a rosszfiút kérdező!
2020. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja ha direkt az ilyen srácok tetszenek akkor minek a kérdés?
2020. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Miért ne találhatnám meg az igazit aki egyben jó hozzám ,szerelmes belém és egyben csibészes is?

Olyanok vagytok itt sokan mint akinek nincs élete.

Ez az első ki@aszott kérdésem itt és így reagáltok.

😂

Ezt azoknak szántam akik szerint kamu vagy hülyeség vagy ,hogy minek kell kérdezni ilyet stb...

Nehogymár itt valaki megmondja mit kérdezhetek mit nem.

Nem kioktatást vártam hanem véleményt.

Pff..

Egyébként a "rosszfiut"nem tudom definiálni. Nem annyira rossz inkább kis csibész,vagány..

Hogy mondjam másképp? Olyan aki mellett nem unatkozik soha az ember,hirtelen támadnak őrült ötletei. Izgalmas minden pillanat mellette. Stb..

Ilyen. Nem egy börtöntöltelékre gondolok itt.

Mindegy. Senkit nem itélek el egyébként az ha vakaki ült nem biztos,hogy rossz ember.

Na jo puszi mindenkinek.

😘😘😘😘

2020. aug. 16. 22:19
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ne találhatnám meg az igazit aki egyben jó hozzám ,szerelmes belém és egyben csibészes is?"


Megtalálhatod csak sokkal kisebb eséllyel mintha reális elvárásokat tamasztanal. Tudod, épp azon keseregsz hogy nem találsz. És ebben semmi meglepő nincs mert olyat akarsz ami enyhén paradox és ráadásul nagyon keresett is. :)


"Olyan aki mellett nem unatkozik soha az ember,hirtelen támadnak őrült ötletei. Izgalmas minden pillanat mellette. Stb.."


Olyan ember NINCS aki mellett minden pillanat izgalmas. Ez egy naiv illúzió főleg hosszú kapcsolatban. Mr csibész ugyanúgy eszik, alszik, főz, csekket fizet, takarít, dolgozik remélhetőleg és ezeket nem lehet 0-24 izgalmasan csinálni. Másrészt érdekes kérdés hogy ezért TE nyújtasz is valamit? Veled is izgalmas az élet, vagy varod hogy majd a pasi szórakoztat? Mert abszolút esélyes hogy azért nem akarnak többet egy szexnel mert egyszerűen nem éri meg rád szánni az idejüket. Ha jól érzik magukat veled, akkor keresni fognak..

2020. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Atya ég...

Felejtsétek el a kérdést.

🤣🤣🤣🤣

2020. aug. 20. 12:38
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert csak szexre kellesz, mert nagyon komolytalan vagy még, de meg kinoheted.
2020. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszi 26os.

Remélem így lesz.

2020. aug. 24. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!