Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan a férfiak?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan ugyanaz történik velem. Elhívnak randizni,aztán már a randi végén rögtön rám másznának.

Mindig ez történik, mindig azt hallom tőlük,hogy annyira vonzó vagyok ,szexuális kisugárzásom van és teljesen beindulnak.

Ez komoly,létezik ilyen? Mert eddig mindig ez volt,nem volt még egy komoly kapcsolatom sem e miatt, a randizáson kívül semmi komoly nem történt még ,a randik max.2 alkalomnál tovább nem tartanak mert mivel nem fekszem le velük nem foglalkoznak többet velem 😔

Nem értem ,nem nézek ki úgy mint egy utcalány,nem hordok olyan ruhákat,nem festem agyon magam.

Miért lehet ez?

Lehet ,hogy nekem sosem lesz normális kapcsolatom?

24éves lány vagyok.

És még szűz,szeretnék már nem az lenni de én első randin senkivel nem fogok lefeküdni.


2020. aug. 9. 18:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

Kategória tévesztő vagy, nem jó kategóriában keresed a pasikat. Ez egy mérleg te betetted a full jó pasikat az egyik serpenyőbe, ők bárkit megkaphatnak bármikor bárhol ők 35 éves korukig csinálhatják ezt.

Neked lehet engedni kell a külsővel szembeni igényeidből a belső javára.

2020. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy bárkit, főleg nem bármikor.
2020. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%

30 éves férfiként én azt mondom, hogy nem lenne időm várni egy 24 éves szűz lányra.

Nem a 2. randin kell lefeküdni de ha már nincs meg a szexuális vonzódás mindkét részről akkor felejtős.

2020. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó lehet vonzódás is, csak a kérdező nem dug hamar.
2020. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy rossz pasikkal ismerkedsz. Esetleg ha van valami hobbid, akkor probalj az altal megismerni valakit, igy rögtön lesz kozos tematok is a szexen kívül. :)
2020. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#5: Már ne haragudj, de akkor az ide író nőkről mit mesélnél?
2020. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfiakat választasz sorban akik csak szexre mennek.
2020. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Éppen ez az,hogy akik nekem tetszenek azok ilyenek.

A barátnőim is ajánlgatnak más fiúkat ,hogy ő meg ő tök aranyos,okos stb..

De nekem a "rosszfiúk"tetszenek.

Ez van.

Nem kimomdottan egy tipúsú, egyszer szőke máskor,fekete.

Roma ,magyar,török.egy vakami közös bennük csak,az,hogy "csibészesek"🙂

Dehát ha ők tetszenek,mit csináljak??

Csak jön egy majd aki meghódít.

Remélhetőleg.

2020. aug. 10. 22:40
 19/27 anonim ***** válasza:
Mit jelent a rosszfiú kérdező? Kicsit elcsépelt dolog, számodra mit jelent?
2020. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Éééés így keletkeznek az örök szinglik. Ideje letölteni a komplett Szex és New York-gyűjteményt, venni egy macskát, stb. Szerencsére legalább a "jófiúk" megmenekülnek tőled.
2020. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!