Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell elképzelni ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elképzelni ezeket a súlyra vonatkozó elvárásokat a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

R.V. társkereső oldalon meg lehet adni a társra vonatkozó preferenciákat és sokan elég széles skálát adnak.


Pl:

A nő magassága legyen: 160-180cm

Súlya: 50-75kg


Ezt most a férfiak úgy értelmezik, hogy minden nő kalkulálja be az arányokat? Csak azért kérdezem mert egy 160centis nő másképp mutat 75kg-al, mint egy 180centis. Kicsit tanácstalan vagyok, mert pont egy ilyen határmezsgyén vagyok 165cm-el és 70kg-al soha nem tudom, hogy ez belefér vagy sem.


2020. aug. 10. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiválóan rámutattál arra, hogy ez nettó baromság. És még csak nem is az egzakt méreteidtől leszel az, aki, nem feltétlenül attól válsz vonzóvá mások szemében.
2020. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek belefér és van akinek nem, majd a fotóid/találkozó alapján eldöntik, illetve te is az ő látványukra reagálni fogsz :)
2020. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem állok szóba olyannal, aki a súllyal jön. :D Egy nem sportoló ember az én súlyommal tehén, én meg szálkás és feszes vagyok. De mikor megmondom, mennyit nyomok és nem látnak, egyből megy a feltételezés, hogy akkor te husi vagy meg dagadt. Nyomorékok, hadd találják meg egymást.
2020. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Látod, mekkora hülyeség számok alapján tájékozódni?


Egyébként az első találkozás előtt nem vonnék le komolyabb következtetéseket. Aki képen tetszik, nem biztos, hogy élőben is fog. Ráadásul lehet, hogy még büdös is lesz. Nem tudhatod.

2020. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát az azt jelenti,hogy 160/75 -től 180/50-ig jöhet.Férfi logika,mindegy csak nő legyen
2020. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Még csak szerencse, hogy a nők nem ilyenek és a magasságra vonatkozó adatoknál nem adnak meg semmit. Ja várj, mégis...
2020. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nincs vesztenivalód. Szerintem egyébként arányokban gondolkodnak. Tehát 160/50,165/55 stb.
2020. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az a fura, hogy mennyi nő kiakad ezen a súly dolgon, de lazán előadják, hogy a magasság mennyire fontos.
2020. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
8: az a különbség, hogy az látszik, ha valaki egy kertitörpe melletted és akárhogy nézem, rohadtul nem férfias a szemembem. A súly meg összeállhat zsírból és izomból is. Nézhet ki undorítóan és jól is.
2020. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

#9: Tehát, az a különbség, hogy nőként máshogy nézel a dologra.

Nem csak az látszik, hogy valaki kertitörpe melletted, hanem az is, hogy szétfolyik rajta a háj. És valóban, nézhet ki izommal jól is. Pont úgy, ahogy egy alacsonyabb srác is nézhet ki jól.

2020. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!