Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell elképzelni ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elképzelni ezeket a súlyra vonatkozó elvárásokat a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

R.V. társkereső oldalon meg lehet adni a társra vonatkozó preferenciákat és sokan elég széles skálát adnak.


Pl:

A nő magassága legyen: 160-180cm

Súlya: 50-75kg


Ezt most a férfiak úgy értelmezik, hogy minden nő kalkulálja be az arányokat? Csak azért kérdezem mert egy 160centis nő másképp mutat 75kg-al, mint egy 180centis. Kicsit tanácstalan vagyok, mert pont egy ilyen határmezsgyén vagyok 165cm-el és 70kg-al soha nem tudom, hogy ez belefér vagy sem.


2020. aug. 10. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 168/65-ös férfiként leginkább a 155-160/50-55-ös lányokra bukok. Elméletben. Amikor társkeresőztem, akkor ennél szélesebb tartományt adtam meg, mert nem akartam, hogy pár centi vagy kg döntsön.

És hiába vonzódom az alacsony és vékony lányohoz, ez a kombo még sosem jött össze. De imádtam a 155/70-es barátnőmet is és a 175/55-est is.

2020. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
165cm 70kg nem fér bele, mivel a súlyod nagyobb a magasságodnál, ergó zsíros vagy.
2020. aug. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nekem az a fura, hogy mennyi nő kiakad ezen a súly dolgon, de lazán előadják, hogy a magasság mennyire fontos."


De az egyik alakítható, a másik nem.


Ha elvárom tőled, hogy legyél 100 kg színizom, az egy beképzelt elvárás, mert munkát várok el tőled - mire fel? A magasság viszont adott, ha az nem jön be, nem tudsz semmit csinálni.


Nem tudom, más hogy van vele, engem inkább utasítsanak el azért, amiről nem tehetek, mint amiatt, amiben megfelelhetnék, ha akarnék, de nem akarok.

2020. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!