Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam társkeresőről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam társkeresőről egy nőt randira (vacsorázni, étterembe), és a vacsora VÉGÉN benyögte, hogy szerinte nem illünk össze. Jogosan fizettettem ki vele a számla rá eső részét?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ott sokat beszéltünk, volt képcsere is. Aztán megvacsoráztunk, beszélgettünk, és azt mondta, szerinte ez nem fog működni, nem lesz semmi, marajunk inkább csak barátok, blabla.

Ekkor mondtam, hogy jó, én csak a saját részem fizetem. Erre megsértődött, hogy milyen kicsinyes meg anyagias vagyok. Végül kifzette, és elrohant, azóta letiltott mindenhonnan.


2020. aug. 2. 22:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
80%
De gaz vagyxd
2020. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
28%

Elhívtad elméletileg neked kellett volna fizetni, de ha meg azt nézed, hogy egyenlőség van úgy meg jogos.

Szerintem manapság egyre gyakoribb az ilyen esemény, hogy nem fizet ki mindent a csávó csak 3-4 kedves szóért.

2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
88%
"Elhívtam ...." Na innen kezdve egyértelmü, hogy egy sz-rrágo vagy!!!!!
2020. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
97%

"Elhívtam társkeresőről egy nőt randira (vacsorázni, étterembe)"


. gondolom újabb provokáció csak

. te hívtad el, mindig az fizet aki meghívja a másikat hacsak előre meg nem egyeznek a felezésben

. ismerkedni egy kv vagy üdítő mellett szokás nem lakomázni azonnal

2020. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

3. Igen, elhívtam, ő meg igent mondott.

Szerinted az ő részéről az jogos, hogy nem lett folytatás, és ennek ellenére kifizetteti a potyavacsorát? Ha lett volna benne gerinc, ő ajánlja fel, hogy hagyjam, fizeti a sajátját.

Mert akkor ezt kb. minden nap eljátszhatná egy balekkal a társkeresőről, hogy tetszel, tetszel, lehet valami...a pasi meg ugye elhívja randira. Ott meg jól bezabál, teletömi a gyomrát, a végén meg, hopp, bocs mégse jössz be.

Aztán minden nap étteremben vacsorázik, ingyen!

2020. aug. 2. 22:19
 6/57 anonim ***** válasza:
86%

Gondoljuk tovàbb a történetet. Vacsora vége, elkiséred haza, megdugod: ergó jó befektetés részedről. Màsik verzió: vacsora vége, az utcàn mondja ezt, mit teszel? Ott akkor elkéred a felét? Új verzió: vacsora vége, hazakîséred, ott elköszön ezzel a szöveggel? Ott is elkéred a felét?

De te mivel ott rögtön őszinte volt veled, bedurciztàl, és kicsinyes módon reagàltàl.

2020. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
91%

Olyan vagy mint egy kan-kenguru: üres az erszénye, s csak a farkára támaszkodik.

És kicsi az agy-térfogata.

2020. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, vagy új verzió: Leányzó a randi végén mondja, hogy nagyon köszöni a vacsorát, de ő ki szeretné fizetni a felét mert nem érzi úgy hogy összeillenek/mivel ő egy modern, független, erős nő. Valamint mivel mindkettejüknek érdeke a kapcsolat, és mindketten tettek energiát a randiba így fele felében elmegy:)
2020. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is bunkó dolog volt ez így, hogy te hívtad meg és kifizettetted vele a rá eső részt. Ezt akkor úgy kellett volna szervezni, hogy már az elején megbeszélitek, hogy felesben kajáltok.
2020. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
86%
És mégis mi a buli abban, hogy olyan pasikkal vacsorázik, akik nem jönnek be neki? Gondolom nem éhezik a csaj, hogy erre a módszerre fanyalodjon. Én csak jó társaságban szeretek enni. Dolgozó nők tudnak maguknak kaját venni.
2020. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!