Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tinderen a félmeztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tinderen a félmeztelen izmos pasikat jobbra vagy balra húzzátok? Taszító vagy vonzó ha valaki a kigyúrt testével akarja felhívni a figyelmet?

Figyelt kérdés

Tinderen több olyan pasit is láttam akik félmeztelenül pózolnak és mutogatják a hasizmukat.

Ti ha meglattok egy ilyen adatlapot,akkor mi az első véleményetek a pasirol?


2020. aug. 13. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem taszító, buta, magamutogató ember képe jön fel róluk azonnal.
2020. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Okádék az ilyen. Tini kategória.
2020. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez szánalmas. Az rendben van ha feltesz magáról egy NORMÁLIS (nem tükörszelfi, magamutogatós, pózolós képet) és ott látszik hogy izmos.

De aki nem tud anélkül kepet csinálni hogy ezzel "villogjon" az számomra taszító. Meg az végtelenségig pózerkedés..

2020. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Balra
2020. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Balra
2020. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyet húztam jobbra, de azt is csak azért, mert a második képén látszódott a hasa és az első képen az arcáról volt kép. Engem is taszít, némelyik már olyan, mint egy hím.ingyó. :)
2020. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem igaz,persze h tetszik nekik egy sportos test vagy egy kockahas! A szelfis kép tükör előtt tenyleg nem jó.
2020. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem igazából az sem tetszik, ha valaki nagyon ki van gyúrva (pl. tényleg látszódnak az izmai, kockás a hasa stb.), illetve ezt a fajta magamutogatást sem értem. Nekem ez minden csak nem szimpatikus. Ha külsőre tetszik, szimpatikus a bio, van több normális képe is az ilyen mellett, akkor esetleg jobbra... De egyébként pedig, ha csak arra épül az egész profilja, hogy ő izmos, akkor jobbra.
2020. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!