Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerőseitek körében kiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerőseitek körében kiknek van nagyobb sikere a nőknél?

Figyelt kérdés

Az átlagos kinézetű, átlagos életvitelű srácok.


Gazdag, kigyúrt, bmw, merci, audi, stb., utazgatós, divatos srácoknak.


Csak olyan írjon, akinek mindkét típus jelen van az ismerősi körében.



2020. aug. 15. 08:14
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
82%

Szerintem nem az anyagi dolgok a mérvadóak. Sokkal vonzóbb egy olyan srác, vagy férfi, aki magabiztos és önmagát adja.

Aki felvág a 'tárgyaival', az meg kifejezetten visszataszító. Nem minden esetben, de a 2. példádhoz sokszor elviselhetetlen személyiség is társul és így aztán pláne nem érnek semmit az anyagi javak.

Mindkét típussal találkoztam. Engem nem lehet 'megvenni', de akit igen, akkor azok valószínűleg összeillenek.

Határozottan az első típus a sikeresebb.

2020. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen a 2. kategóriának.
2020. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A sikert úgy ertem ,hogy már akár egy randi összehozása melyiknek könnyebb?
2020. aug. 15. 08:40
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ.. gold diggernél eleve nem próbálkozom mert nekem az everyday girl tipus tetszik.

A kettes tipusú srác meg pont a gold diggerhez való. Ha magadhozvalót keresel akk lesz sikered.

2020. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Ez attól függ, ki mit keres.
2020. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Átlagos kinézetűeknek, átlagos életvitelű srácoknak volt stabil, tartós kapcsolatuk, és rendezett családi életük ha hosszútávon nézi az ember. A válás mint fehér holló náluk.
2020. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ismerek egy fickót 20 éve, egy munkahelyen dolgoztunk. Átlagos volt, aztán lassanként gazdag és kigyúrt lett, most egy nagy, magas Mercije van éppen. Ugyanazzal a nővel él, amelyikkel a megismerkedésünkkor is együtt volt. Ilyenkor mi van?
2020. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem érdemes azon törni magad, hogy gazdag légy, elég ha átlagos vagy, lesz barátnőd, ez megnyugtató.
2020. aug. 15. 09:56
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Én ismerek férfiakat mindkét típussal, és sikeresek a nőknél, a saját típusukba illő nőkkel járnak.
2020. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8 Amelyik nőnek a pénz a fontos, és a rang, azt kukázd. Mindig.
2020. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!