Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljegyzett lánnyal kikezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett lánnyal kikezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon röviden olyan problémám lenne, hogy az utóbbi időben közelebb kerültem egy lányhoz, még semmi komolyabb nem történt, de mindkét oldalról látok esélyt arra, hogy történjen. Na mármost a probléma az, hogy a lány már el van jegyezve és így nem tudom, mennyire lenne etikus dolog vele bármi hasonlóba belemenni. Az igazsághoz egyébként az is hozzátartozik, hogy a lány 20 éves, tehát az önmagában egy érdekes kérdés, hogy mennyire lehet komoly egy eljegyzés ennyi idősen. Arról nem is beszélve, hogy a barátja (vagyis jegyese) külföldön dolgozik, tehát azt is el tudom képzelni, hogy ez a távkapcsolat meg is viseli eléggé, ezért kacsintgat másfelé.

Mit gondoltok, zöld az út számomra, vagy hanyagoljam inkább ezt?


2020. aug. 17. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem! Igaz nő vagyok, de nem kezdek párkapcsolatban élő emberrel, nálam ez alap dolog.
2020. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha bevállalod, hogy barátja visszajön és laposra ver, hajrá. Huszonévesen ez a konfliktuskezelés.


Ismerek egy olyan nőt, aki ilyen szituációban váltott. Azóta az új srác eljegyezte, volt már lánybúcsú is.


Szerintem az első és legfontosabb, hogy csak akkor próbálkozzál, ha tényleg komolyan gondolod. Azaz: akár feleségül is vennéd.

2020. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Az etikusság nem kérdés, mert nyilván nem az. Ettől még a ti dolgotok mi lesz köztetek, felnőttek vagytok - csak ha jár majd mellé 1-2 öklös, akkor ne lepődj meg.


A lányról annyit, hogy aki eljegyezve kavargat, miközben a palija kint gürizik, azzal komoly dolgokat ne tervezz, mert sose lesz gerince. Tök mindegy hogy csak 20 éves.

2020. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló, miből gondolod, hogy egyáltalán megtudná a barátja, pláne ha külföldön dolgozik? Főleg hogy azt se tartom kizártnak, hogy csak valami alkalmi partnert keres a csaj, amíg a srác távol van, sajnos ilyenekre is láttam már példát.
2020. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Bármikor
2020. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#4 Nem biztos hogy megtudná, de megvan az esélye, csak erre írtam hogy ne lepődjön meg akkor. Én is azt tartom elképzelhetőnek, hogy ideiglenes partnert keres, főleg hogy az anyagi biztonsága teljesen megvan.
2020. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

2 és 3.

Mondjuk nem biztos, hogy az a srác büntetőjogi értelemben jól jár, ha laposra ver bárkit is vagy akár csak ad neki 1-2 öklöst, de ez már egy másik téma.

2020. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"a lány már el van jegyezve és így nem tudom, mennyire lenne etikus dolog vele bármi hasonlóba belemenni"

Egyáltalán nem lenne az, de ezt szerintem te is pontosan tudod. Ha ennek ellenére kikezdesz vele, az már a te dolgod. Mondjuk elég gáz, hogy egy eljegyzett lány ezt hagyná is. Ha most ennyit számít neki a kapcsolata, mi lesz később? Ilyenkor tényleg annyira fantasztikus ötlet az esküvő...

2020. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8. válaszoló


Ebben igazad van, de nem lehet, hogy ez azért van, mert nagyon sokan elhamarkodottan ugranak bele egy eljegyzésbe vagy éppen házasságba? Akkor még inkább most lépjen ki, minthogy 10 év, meg 2 gyerek után lépjen félre, de ez csak az én véleményem.

Az meg nem az én bajom, ha elhamarkodottan mondott igent anno és már meggondolta magát.

2020. aug. 17. 22:29
 10/21 anonim ***** válasza:
#9: abban van igazság, hogy ha most meg tudod fúrni az eljegyzését, akkor valószínűleg később más is meg tudná a házasságát. De ez nem a te problémád. Ne akard az ő életét megoldani, mert úgysem tudod.
2020. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!